Statuetki okolicznościowe na każdą okazję

KONKURS „Twój pomysł na medal”
18 kwietnia 2016
Statuetki na zamówienie na zawody sportowe
27 maja 2016

Co wyróżnia naszą ofertę? Zdecydowanie to, że produkujemy niepowtarzalne i wyjątkowe puchary, statuetki okolicznościowe na każdą okazję – możesz zamówić trofeum o dowolnym kształcie, wykonane z różnych materiałów i w każdym kolorze! Nasze trofea uświetniały imprezy o różnym charakterze – od zawodów sportowych, przez firmowe aż po wielkie konkursy muzyczne czy artystyczne.

Nowoczesne technologie wykorzystywane przez nas w parku maszynowym pozwalają wyprodukować dowolną ilość spersonalizowanych statuetek, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gustowne, ekskluzywne i precyzyjnie przez nas wykonane statuetki okolicznościowe cechuje ponadto oryginalny i niebanalny projekt oraz estetyczny i dopracowany pod każdym względem wygląd. Kształt trofeum może nawiązywać do rodzaju imprezy czy charakteru firmy.

Zainspiruj się i obejrzyj NASZE REALIZACJE STATUETEK OKOLICZNOŚCIOWYCH»

Statuetki okolicznościowe personalizowane na wiele sposobów

  • Różne materiały – subtelna pleksi świetnie zastępująca szkło, elegancki metal, szlachetny kamień, drewno z pięknie zarysowanymi słojami,
  • Dowolny nadruk w każdym kolorze.
  • Każdy kształt – od prostych, minimalistycznych, klasycznych po rozbudowane, oryginalne – przypominające rzeźbę. Prosta lub oryginalnie zagięta podstawa.
  • Niesamowite zdobienia – ciekawe wycięcia, efekt 3D.

Jeżeli szukasz niepowtarzalnych pucharów, którymi chcesz wyróżnić uczestników organizowanych przez siebie konkursów czy zawodów lub chcesz w wyjątkowy sposób podziękować partnerom biznesowym lub swoim pracownikom za zaangażowanie i współpracę SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

 

Mamy też medale okolicznościowe – koniecznie zobacz. Mogą stanowić świetny zestaw ze statuetkami

Sprawdź pełną ofertę medali okolicznościowych https://produkcjamedali.pl/

Medale okolicznościowe piknik rodzinny