Language:
english deutsch

STATUETKI I TROFEA

F.A.Q.

Obecnie nie realizujemy zamówień z opcją zapłaty przy odbiorze.

Tak, istnieje taka możliwość. Jeśli zrealizujesz u nas co najmniej 3 zamówienia będziemy mogli porozmawiać na temat indywidualnych warunków płatności. Przy pierwszych transakcjach wymagamy pełnej przedpłaty.

Urzędy i wszelkiego rodzaju jednostki publiczne i samorządowe mają możliwość skorzystania z odroczonego terminu płatności do 14 dni. Warunkiem koniecznym jest przesłanie skanu zamówienia podbitego i podpisanego przez osobę decyzyjną.

Przelewy można wykonać w PLN, EURO, GBP, USD.

W przypadku płatności w PLN:
83 1140 1225 0000 4095 9900 1001
MODERN FORMS Sp. z o.o.
Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów

W przypadku płatności w EURO:
56 1140 1225 0000 4095 9900 1002
MODERN FORMS Sp. z o.o.
Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów

W przypadku płatności w GBP:
29 1140 1225 0000 4095 9900 1003
MODERN FORMS Sp. z o.o.
Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów

W przypadku płatności w USD:
02 1140 1225 0000 4095 9900 1004
MODERN FORMS Sp. z o.o.
Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów

Akceptujemy przelewy tradycyjne lub płatność gotówką w siedzibie firmy z odroczonym terminem płatności.

Nie korzystamy z usług podwykonawców. Cały proces produkcyjny odbywa się u nas, na miejscu. Nie zlecamy ani projektów, ani wykonania statuetek żadnym firmom zewnętrznym.

Tak, aby otrzymać próbki statuetek wyślij nam wiadomość e-mail, wpisując w tytule: ZAMAWIAM PRÓBKI, a w treści wiadomości podaj adres do wysyłki, wraz z pełnymi danymi (adresem mailowym i telefonem kontaktowym).

Tak. Katalogi możesz obejrzeć online:  https://modernforms.pl/nasza-marka/katalogi-produktow/

Jeśli chcesz otrzymać katalog w wersji papierowej wyślij nam wiadomość e-mail, wpisując w tytule: ZAMAWIAM KATALOG, a w treści wiadomości podając adres do wysyłki, wraz z pełnymi danymi (adresem mailowym i telefonem kontaktowym).

Tak, zarówno wielkość, jak i kształt produktu ma wpływ na cenę. Produkty o nieregularnym kształcie, a także z dużą ilością ażurów (wycięć w środku) są nieco droższe od produktów z płaskim nadrukiem.

Tak, w naszej ofercie znajdziesz także inne produkty:

  • medale okolicznościowe i sportowe,
  • breloki,
  • otwieracze,
  • akcesoria i gadżety.

Statuetki metalowe zdobione są przestrzennym nadrukiem UV w pełnej kolorystyce. Statuetki z pozostałych tworzyw (pleksi, laminat, sklejka) mogą być również grawerowane.

Tak, każda statuetka może zostać dowolnie spersonalizowana.

Aby uzyskać jak najlepszą jakość nadruku prosimy o przesłanie materiałów w wysokiej rozdzielczości, najlepiej w grafice wektorowej.

Produkty wykonujemy z różnych rodzajów stali (czarna, nierdzewna, lustrzana), pleksi, laminatu, sklejki.

Wszystkie te produkty możemy dowolnie łączyć na Twoje życzenie.

Nie, wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie, ale możesz zainspirować się naszymi dotychczasowymi realizacjami – modernforms.pl/nasze-realizacje/

Tak, zapraszamy do naszej galerii realizacji

 

Tak, jeśli chcesz sprawdzić jakość i efekt wizualny Twojej statuetki możesz zamówić prototyp. Jeśli potrzebujesz większą ilość produktów, próbkę otrzymasz GRATIS. Jeśli interesuje Cię mniejsze zamówienie, koszt uzależniony będzie od skomplikowania projektu i wielkości zamówienia.

Do czyszczenia medali, statuetek i innych produktów z nadrukiem najlepiej używać lekko wilgotnej, miękkiej ściereczki z mikrofibry lub bawełny.

Prosimy nie stosować środków czyszczących na bazie alkoholu lub rozpuszczalników oraz silnych detergentów.

Tak, możesz wprowadzać zmiany w projekcie. W cenę wliczone są 3 poprawki. Każda kolejna to koszt 50 zł netto.

Przy zamówieniu do 100 sztuk statuetek koszt projektu graficznego wynosi 150 zł netto. Jeśli zamawiasz ponad 100 sztuk statuetek, projekt otrzymasz GRATIS. Pamiętaj, że każdy projekt możesz bezpłatnie modyfikować 3 razy! Każda kolejna poprawka kosztuje 50 zł netto.

Tak, oczywiście. Prosimy o przesyłanie plików w wersji edycyjnej, zapisanych w krzywych wektorowych. Najlepiej wykonanych w programie Adobe Illustrator lub CorelDRAW (maksymalnie wersja X6).

Liczba kolorów jest nieograniczona, a co najważniejsze nie wpływa na cenę statuetki.

Tak, nasi kreatywni graficy stworzą Twój wymarzony projekt. Jeśli posiadasz wstępny pomysł, wyślij nam informację na temat wyglądu statuetki (opis, szkic lub zdjęcie) oraz informację jakie elementy mają się na nim znaleźć (teksty, logotypy, zdjęcia, nazwy itd.).

Zobacz też na nasz kanał na YouTube  https://www.youtube.com/channel/UCPmAyp3GvSFdkBWlIeHnZOQ

Przeczytaj krótki poradnik i dowiedz się na co szczególnie zwrócić uwagę, jeśli przysyłasz nam gotowy projekt.

Zobacz: JAK PRZYGOTOWAĆ PROJEKT – WSKAZÓWKI

Jeśli Twoja przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu lub otrzymasz statuetki niezgodne z zaakceptowanym projektem zadzwoń do nas tak szybko jak to możliwe. Jesteśmy od tego żeby Ci pomóc i zaproponujemy korzystne rozwiązanie problemu. Wszystkie informacje dot. procesu reklamacji znajdziesz tutaj:  https://statuetki-trofea.pl/reklamacje/

W związku z tym, że statuetki to produkty personalizowane, wykonywane na indywidualne zamówienie, nie podlegają one zwrotom ani wymianie na inne produkty. Regulują to odpowiednie wymogi prawne (patrz §8 regulaminu). https://statuetki-trofea.pl/reklamacje/

Paczki wysyłane są firmami kurierskimi. Standardowa wysyłka zajmuje średnio 2 dni robocze na terenie Polski. Na życzenie możemy zaoferować opcję dostawy do określonej godziny, przyspieszonej lub w weekendy.

Nie, paczki wysyłamy tylko w dni robocze. Istnieje możliwość gwarantowanej dostawy na sobotę lub do określonej godziny na terenie Polski (indywidualna wycena w zależności od kodu pocztowego).

Tak, medale wysyłamy w obrębie kraju i za granicę.

Tak, towar możesz odebrać osobiście w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00). Nasze biuro znajduje się pod adresem: Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów.

Z uwagi na różne rozmiary i wielkość zamówienia każdą przesyłkę wyceniamy indywidualnie w momencie złożenia zamówienia.

Jeśli mieszkasz na terenie Polski to statuetki otrzymasz w 1-2 dni robocze (licząc od odebrania przesyłki przez kuriera). Najczęściej jednak paczki dostarczane są w ciągu 1 dnia roboczego, więc najprawdopodobniej tak szybko dotrą do Ciebie. Otrzymasz mailem numer listu przewozowego, dzięki temu będziesz mógł śledzić przesyłkę.

Na Twoje zapytanie odpowiemy niezwłocznie, nie później niż następnego dnia roboczego.

Zwyczajowo faktury wysyłane są drogą mailową, ale na życzenie dołączamy fakturę do przesyłki ze statuetkami.

Do momentu wysłania zamówienia do produkcji możesz dokonywać dowolnych zmian.

Jeśli już wyślemy statuetki do produkcji możliwe będzie jedynie zwiększenie ilości zamawianych sztuk

Gdy projekt zostanie zatwierdzony, nie ma możliwości jego anulowania.

Tak, przy zamówieniach powyżej 100 sztuk projekt, przygotowanie produkcji otrzymujesz GRATIS, dzięki czemu oszczędzasz 270 zł! Przy większych zamówieniach rabaty ustalane są indywidualnie. Jeśli planujesz więcej zamówień w roku na inne imprezy, poinformuj nas o tym! Na pewno weźmiemy to pod uwagę przy procesie wyceny.

Tak, ekspresowa realizacja jest droższa. Wycena jest indywidualna, bo zależy od wielu czynników (ilości i wielkości zamówienia czy czasu wysyłki). Nie musisz spełniać dodatkowych warunków, są takie same jak przy standardowym zamówieniu

Tak, istnieje możliwość ekspresowej realizacji zamówienia.

Projekt graficzny wykonujemy zwykle 1–2 dni robocze. Gdy go zaakceptujesz, zamówienie realizujemy średnio w 7 dni roboczych (w przypadku skomplikowanych lub dużych zamówień  terminy ustalimy indywidualnie). Możemy przyspieszyć realizację, jeśli będziesz z nami ściśle współpracował na etapie przygotowania projektu (stały i szybki kontakt, precyzyjne określenie potrzeb i wymagań, konkretne wskazówki, przysłanie tekstu i logo, które mają znaleźć się na statuetkach).

Tak, u nas możesz zamówić każdą liczbę statuetek, nawet 1 sztukę.

Są dwa etapy: wycena i zamówienie.

Na etapie wyceny potrzebujemy:

  • Twoje dane kontaktowe (e-mail, telefon),
  • informacje o wielkości zamówienia (ile sztuk statuetek),
  • informacje na temat wyglądu statuetek (opis, szkic lub zdjęcie) oraz elementów graficznych (teksty, logotypy, zdjęcia, nazwy),
  • informacje jakie wybierasz elementy dodatkowe (pudełka, etui).

Jeśli otrzymamy od Ciebie powyższe informacje, prześlemy Ci wycenę w ciągu 1 dnia roboczego. Jeśli zaakceptujesz wycenę, otrzymasz od nas w ciągu 24 godzin* indywidualny projekt graficzny. Na etapie zamówienia prześlij nam dane zamawiającego/płatnika (nazwę, adres, NIP). Po zatwierdzeniu projektu i uzgodnieniu formy płatności rozpoczniemy produkcję.

*czas realizacji zamówienia uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu oraz ilości.

Zamówienie należy złożyć mailowo pod adresem kontakt@modernforms.pl lub telefonicznie +48 798 873 873.