Nowoczesne i prestiżowe statuetki biznesowe dla firm

Statuetki na zawody sportowe dla dzieci w Elblągu
28 czerwca 2016
Kolorowe statuetki na kolorową imprezę – Garbojama 2016
24 sierpnia 2016

Jeśli szukasz wyjątkowego wyróżnienia dla swojego wspólnika lub pracownika i chcesz nagrodzić go za znaczący wkład w budowanie wizerunku marki zamów prestiżowe statuetki, które będą najlepszym dowodem wdzięczności i uznania. Na takie rozwiązanie zdecydowała się firma Ecol – Unicon będąca najbardziej rozpoznawalną marką w dziedzinie technologii oczyszczania ścieków deszczowych oraz największy w Polsce dystrybutor i producent urządzeń ochrony wód.
Wyprodukowane z okazji 20-lecia firmy Ecol – Unicon statuetki są ze stali szczotkowanej i widnieje na nich logo firmy, napis pamiątkowy oraz dedykacja. Prezentują się niezwykle efektownie i wyglądają bardzo luksusowo, w związku z czym będą doskonałą ozdobą firmowego biura.

Statuetki jubileuszowe dla firm na zamówienie

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób podziękować partnerowi biznesowemu za współpracę lub nagrodzić lojalnego i zaangażowanego w rozwój marki pracownika zamów dla nich prestiżowe statuetki biznesowe w pełni spersonalizowane, o formie i kształcie nawiązującym do charakteru twojej firmy i profilu działalności.

Nowoczesne statuetki firmowe na zamówienie

Przeczytaj też o STATUETKACH NA IMPREZY FIRMOWE»

W produkcji statuetek dla partnerów biznesowych i współpracowników wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki czemu będziesz miał pewność, że w ręce wyróżnionej osoby trafią naprawdę najwyższej jakości wyróżnienia.

Statuetki firmowe:

  • wykonane są z najwyższej jakości materiałów – szkła, drewna, stali czy metalu,
  • mają dowolny kształt i formę,
  • mogą być w pełni spersonalizowane, z dowolnym napisem, grafiką czy grawerem,
  • wyglądają luksusowo i ekskluzywnie.

Zobacz GALERIĘ PRESTIŻOWYCH STATUETEK»

Statuetki ze stali na zamówienie

Produkcja statuetek firmowych na zamówienie

Chcesz zamówić oryginalne statuetki firmowe? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

 

Zapisz