Statuetki na imprezy firmowe – świetny pomysł na integrację załogi

Pozłacany puchar z Chin? Stać Cię na więcej
24 listopada 2014
Pomysłowe statuetki na prezent
10 grudnia 2014

Coraz więcej firm stawia na integrację zespołu, to ważne, bo od tego jak dogadują się pracownicy, jak ze sobą współpracują i czy się rozumieją zależy dobro całej firmy i oczywiście jej zyski. Imprezy firmowe organizuje się głównie w celu: integracji załogi, wzrostu identyfikacji z firmą lub  nagradzania najlepszych pracowników.

Niezależnie od tego, czy będziesz chciał osiągnąć jeden z tych celów czy wszystkie w jednym czasie będzie potrzebny ci upominek, prezent, nagroda. Co myślisz o statuetce? Zobacz jakby to miało wyglądać. Naszkicujemy ci pewien scenariusz imprezy firmowej.

Integracja grupy – statuetki pamiątkowe

  • Jak to w każdej firmie pracownicy ze sobą rywalizują i w związku z tym pojawiają się konflikty między grupami. Jak zatem rozluźnić taką napiętą atmosferę? Oczywiście nie inaczej jak poprzez organizację konkursu pozbawionego elementu rywalizacji – twórz grupy mieszane. A na koniec oczywiście statuetki pamiątkowe dla wszystkich bez wyjątków – niech każdy poczuje się wygranym.
  • Twoim pracownikom brak motywacji do zdrowej rywalizacji – rozwiąż ten problem organizując zawody sportowe. Taka impreza będzie także idealna w przypadku nowych pracowników, którzy nie czują się w grupie swobodnie. Statuetki dla najlepszych zawodników – taka nagroda zmotywuje do rywalizacji i pokazania zapału do pracy, wykazania się wśród nowych współpracowników.

zamow-statuetke-firmowa

Statuetki z logo – wzrost identyfikacji z firmą

  • Dobry pracownik to zadowolony pracownik, który lubi swoją pracę i integruje się z firmą. Do wzrostu identyfikacji z firmą przyczynić się mogą oryginalne statuetki z logo firmowym. Na pewno bardziej zapadną w pamięć niż standardowe breloki, kubki, długopisy.

zobacz-realizacje-statuetek-pamiatkowych

Nagradzanie statuetkami podczas imprezy firmowej

  • Oczywiście ma sens – działa w dwie strony: motywuje obdarowanego i wpływa na wyobraźnię pozostałych. Taka prestiżowa statuetka od samego prezesa z logo firmy i dedykacją dla najlepszego pracownika robi wrażenie.