Drewniane statuetki dla wybitnych osobistości

Statuetki „SUKCES ANNĄ PISANY” dla wybitnych i kreatywnych kobiet – Anna-lia 2016
13 września 2016
Statuetki sportowe w rękach najlepszych rowerzystów
26 września 2016

Prowadząc firmę z pewnością wiesz, jak ważne są dobre stosunki biznesowe z partnerami i lojalność pracowników. Stale przykładasz dużą wagę do podtrzymywania dobrych relacji, dzięki którym firma może się rozwijać, a w konsekwencji – zarabiać. Od czasu do czasu nadarza się okazja do okazania wdzięczności lojalnym partnerom biznesowym lub pracownikom i z pewnością nie raz zastanawiałeś się, w jaki sposób wyróżnić osoby, z którymi współpracujesz, jak okazać im wdzięczność za uczciwość i wspólne interesy.

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób odwdzięczyć się prezesowi zaprzyjaźnionej firmy czy partnerowi biznesowemu – postaw na nowoczesność. Na przyjęciu firmowym możesz zaskoczyć wszystkich, wręczając niebanalną statuetkę firmową, która będzie wspaniałym dowodem wdzięczności i z pewnością będzie powodem do nieukrywanej dumy.

Przeczytaj też STATUETKI SZKLANE – EKSKLUZYWNE WYRÓŻNIENIE»
Nowoczesne statuetki biznesowe

Statuetka firmowa nie musi być nudna. Czasy, w których prym wiodły plastikowe bryły z grawerem już dawno odeszły do lamusa. Teraz masz możliwość zamówienia wyjątkowej statuetki, w pełni spersonalizowanej, o dowolnym kształcie i kolorze.

Oryginalna statuetka firmowa z drewna

Szukasz inspiracji? Zobacz jedną z naszych realizacji – wyjątkową statuetkę firmową w kształcie statku, wykonaną ze szlachetnego drewna ręcznie obrabianego. Statuetka powstała na indywidualne zamówienie klienta, zostały na niej umieszczone pamiątkowe napisy i grafika. Została wręczona prezesowi firmy, jako wyraz uznania za jego wybitne osiągnięcia.

Statuetka firmowa składa się z podstawy schodkowej, na której umieszczony został statek z grawerem i kolorowymi elementami. Statuetka biznesowa posiada tabliczkę z dedykacją i kolorowe elementy. Do jej produkcji wybraliśmy wyselekcjonowane drewno najlepszego gatunku, dzięki czemu wygląda niezwykle elegancko i luksusowo.

Nowoczesna statuetka firmowa wyróżnia się zaskakującym, oryginalnym kształtem i formą nawiązującą do charakteru prowadzonej działalności.

Sprawdź cenę NOWOCZESNEJ STATUETKI FIRMOWEJ Z DREWNA»

Produkujemy statuetki nie tylko na duże imprezy

Modern Forms produkuje statuetki firmowe nie tylko na duże imprezy biznesowe, ale również w podziękowaniu dla indywidualnych jednostek.

Specjalnie dla ciebie możemy wykonać drewnianą statuetkę biznesową, która będzie nawiązywała do charakteru prowadzonej działalności. Możesz zlecić nam umieszczenie na niej cytatu lub słów podziękowania oraz dowolnych grafik. Tak spersonalizowana statuetka firmowa na pewno zaskoczy i zachwyci osobę, którą nią wyróżnisz i będzie niebanalną ozdobą każdego gabinetu czy biura.

Statuetka biznesowa z drewna

Od wielu lat z powodzeniem produkujemy statuetki firmowe, które jako dowód wdzięczności wręczane są podczas przyjęć, eventów i spotkań biznesowych w całej Polsce i za granicą. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami – produkujemy statuetki biznesowe z różnych materiałów, o każdym kształcie.

Nasi graficy są mistrzami w przygotowywaniu indywidualnych projektów według podanych przez klienta wytycznych. Masz swój pomysł? Przyślij go nam a wyprodukujemy statuetkę firmową według twojego projektu.

U nas możesz zamówić nowoczesne statuetki firmowe:

  • ze szlachetnego drewna, szkła czy stali,
  • wysokiej jakości tworzyw sztucznych,
  • materiałów łączonych i nietypowych.

Zobacz galerię STATUETEK FIRMOWYCH I BIZNESOWYCH»

Masz pytania? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz