Statuetki sportowe w rękach najlepszych rowerzystów

Drewniane statuetki dla wybitnych osobistości
20 września 2016
Statuetka okolicznościowa na jubileusz firmy Legrand
29 września 2016

Kolejne nasze statuetki sportowe trafiły w ręce zwycięzców wspaniałej imprezy – tym razem były nagrodami dla najlepszych rowerzystów, biorących udział w IV Indywidualnej Jeździe na Czas, która odbyła się 4 września 2016 roku. Na podium stanęli zmęczeni, ale szczęśliwi kolarze, którzy najszybciej pokonali 20,5 km trasę, wiodącą po okolicach Bodzyniewa.

Statuetki dla rowerzystów mają nowoczesny, oryginalny kształt i powstały według koncepcji naszego grafika. Zbudowane są z dwóch paneli z czarnej pleksi. Umieszczony na drewnianej podstawie rower wykonany został z laminatu grawerskiego w kolorze, który odpowiada zajętemu przez zawodnika miejscu – złotym, srebrnym i brązowym. Na podstawie statuetki umieszczona została tabliczka z laminatu grawerskiego z napisem pamiątkowym.

Statuetki i trofea dla rowerzystów

Nowoczesne statuetki dla sportowców

Od kilku lat zajmujemy się produkcją nowoczesnych statuetek i trofeów na imprezy sportowe i wyścigi rowerowe. Każde zamówienie realizujemy przykładając szczególną wagę do detali na każdym etapie produkcji.

Produkowane przez nas statuetki sportowe cechuje nie tylko oryginalny wygląd i staranne wykonanie – cieszą się popularnością przede wszystkim za to, że są w pełni spersonalizowane, a ich forma i kształt nawiązują do charakteru imprezy.

U nas możesz zamówić statuetki dla sportowców wykonane ze szlachetnych i wysokiej jakości materiałów, które łączymy ze sobą w różny sposób, uzyskując nietypowy i niekonwencjonalny efekt.

Zobacz galerię STATUETEK http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

U nas zamówisz statuetki sportowe i trofea:

  • o oryginalnym i niepowtarzalnym projekcie,
  • w pełni spersonalizowane i oddające charakter zawodów,
  • wykonane z nietypowych materiałów,
  • o fantazyjnych kształtach, kolorach i nietypowych formach.

 

Masz pytania? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI https://statuetki-trofea.pl/kontakt/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz