Statuetki na zamówienie

Już niebawem rusza nasz sklep z produktami reklamowymi
11 lutego 2015
Statuetki dla kolarzy, biegaczy i pływaków
16 kwietnia 2016

Niepowtarzalne statuetki i trofea na każdą okoliczność – sportowe, eleganckie, ultranowoczesne, firmowe. Tworzymy oryginalne projekty statuetek na zamówienie, a więc z uwzględnieniem pomysłów Klienta, charakteru okazji, oczekiwań osoby obdarowanej. Nasze statuetki są unikatowe, bo bazujemy na własnej kreatywności, świeżości pomysłów, czerpiąc inspiracje z obserwacji zmieniających się potrzeb rynku i oczekiwań Klientów.

Jeśli zastanawiasz się czy warto zamówić statuetkę to koniecznie odwiedź stronę: Statuetki na zamówienie – dlaczego warto»

Ogranicza nas jedynie wyobraźnia

Nasza kreatywność nie zna granic, dlatego z naszej pracowni wychodzą tak oryginalne statuetki i trofea, że zaskakują klientów i nas samych. Wyobraźnia w połączeniu z precyzyjną obróbką i nowoczesnymi materiałami pozwala nam tworzyć dzieła niezwykłe.

Nasze statuetki na zamówienie:

  • są spersonalizowane – dowolna dedykacja, zabawny grawer, ciekawy napis,
  • mają ciekawy kształt – od płaskich form po owale, ostrosłupy, kompozycje 3d,
  • są wykonane z nietypowych materiałów – od pleksi, dibondu po drewno,
  • produkujemy w każdej ilości – jedna dla jubilata lub kilkaset dla absolwentów,
  • mają każdy kolor – od przezroczystej pleksi po kolorowy laminat.

Zapoznaj się z pełną ofertą statuetek na zamówienie»

Wykonaliśmy statuetki na przeróżne okazje

Mamy za sobą wiele udanych realizacji, wiele podziękowań, które znaczą dla nas więcej niż wynagrodzenie, bo motywują do dalszej pracy, utwierdzają w przekonaniu, że tworzymy statuetki niezwykłe, na które jest zapotrzebowanie.
Kiedy padają słowa Klienta: Wasza statuetka zrobiła furorę, moja dziewczyna była zachwycona, sukces tego turnieju zawdzięczamy wam – czujemy się zwycięzcami. Wykonaliśmy mnóstwo statuetek na imprezy sportowe i okolicznościowe, w tym na pierwszy w historii minimaraton – AlmostMarathon podczas InternetBeta 2014.

 

 

Zobacz więcej realizacji statuetek na zamówienie»