Statuetki na zamówienie na zawody sportowe

Statuetki okolicznościowe na każdą okazję
24 maja 2016
Drewniane statuetki dla zwycięzców Survival Race
9 czerwca 2016

Organizujesz zawody sportowe i szukasz wyjątkowych trofeów dla zwycięzców? Chcesz, żeby chwila wieńcząca imprezę na długo zapadła w pamięci uczestników? Zadbaj o wyjątkowe i piękne statuetki, które przez długi czas będą skłaniać do wspomnień i przywoływać chwile triumfu i dumy z własnych osiągnięć.

Na każdej prestiżowej imprezie sportowej nie może zabraknąć ekskluzywnych statuetek. Z pewnością przygotowałeś wartościowe nagrody dla zwycięzców, zadbaj więc też o to, aby w ich ręce trafiły niebanalne trofea, które postawione wśród innych statuetek będą przyciągały uwagę swoim niepowtarzalnym wyglądem i charakterem.

Przeczytaj więcej o SZKLANYCH TROFEACH OKOLICZNOŚCIOWYCH»

Niebanalne trofea na zawody biegowe

 

Trofea na zawody dla sportowców

Puchary i statuetki sportowe – zainspiruj się

Każdy sportowiec marzy o zdobyciu miejsca na podium i o przeżyciu tej wyjątkowej chwili otrzymania wyróżnienia i nagrody. Nie pozwól, aby w ręce zwycięzców trafiły nieestetyczne, masowo produkowane trofea – postaw na wyjątkowe, spersonalizowane, ekskluzywne statuetki okolicznościowe, które swoim kształtem będą nawiązywały do charakteru imprezy.

Zobacz przykładowe statuetki, które trafiały w ręce zwycięzców zawodów sportowych w całej Europie. Zajrzyj również na naszą stronę internetową i obejrzyj GALERIĘ STATUETEK SPORTOWYCH NA ZAMÓWIENIE»

Stylowe statuetki na zawody

 

Oryginalne statuetki dla sportowców

Produkujemy unikalne statuetki z różnych materiałów i o każdym kształcie – tylko od ciebie zależy ich wygląd. Sam wybierz ich kolor, zdecyduj o napisie czy grafice. Jeśli nie masz pomysłu – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI» a nasz grafik stworzy dla ciebie oryginalny projekt wyjątkowej statuetki wedle twoich wytycznych.