Pomysłowe statuetki na prezent

Statuetki na imprezy firmowe – świetny pomysł na integrację załogi
25 listopada 2014
Statuetki i trofea, które Cię wyróżnią – prezentacja
19 grudnia 2014

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Tobie brakuje pomysłu na prezent. Jedyne co Ci przychodzi do głowy to skarpetki dla dziadka, nowy mikser dla mamy i kolejna płyta dla siostrzenicy. To, by załatwiło sprawę, ale czy w głowie nie kołacze Ci myśl, że mógłbyś jakoś inaczej, lepiej, z przytupem obdarować upominkami. Pewnie tak, ale jak znaleźć coś fajnego i w dobrej cenie? A o oryginalnych statuetkach pomyślałeś? Jeśli nie, przeczytaj. Podsuniemy Ci kilka pomysłów.

Dla królowej kuchni

W Twoim domu mieszka kobieta, która potrafi z pustej lodówki wyczarować danie, jakiego nie powstydziłby się sam Gordon Ramsey? W kuchni czuje się lepiej niż ryba w wodzie i skrycie marzy o udziale w jednym z popularnych programów kulinarnych. A gdyby tak pokazać jej, że dla Ciebie już jest najlepszą kucharką na świecie. Co powiesz na niebanalną statuetkę dla najlepszej kucharki? Może przypominać tę z Masterchefa albo być całkowitym wytworem wyobraźni Twojej albo profesjonalnego grafika. Najważniejsze, by zaznaczyć na niej podziw nad kulinarnymi zdolnościami Twojej mamy, żony, siostry albo przyjaciółki. Z pewnością będzie zachwycona.

Statuetka z pleksi dla babci

Statuetka dla królowej kuchni

Dla sportowca

Może Twój syn to zapalony sportowiec i tęsknie spogląda na imponujący dorobek medali i statuetek starszego brata. Zapisałeś go już na zajęcia sportowe, ale jest za wcześnie, by startował w zawodach, choć bardzo by chciał i stara się z całych sił. Pokaż mu, że doceniasz jego wysiłek i niesłabnący zapał. Zgrabna statuetka lub trofeum sportowe doskonale pokaże mu, że jesteś dumny z jego osiągnięć. Oryginalna statuetka nie musi być ani duża ani droga. Ważne, by była ciekawa, miała pomysłową grafikę i napis, który obwieści światu, że to właśnie Twój syn jest najlepszy.

Statuetka sportowa dla chłopca

Statuetka sportowa dla syna

Dla muzyka

Od kiedy pamiętasz Twój najlepszy przyjaciel okupował garaż rodziców i próbował założyć swój zespół rockowy. Z marnym skutkiem. Teraz jest pracownikiem korporacji, ojcem i tylko od czasu do czasu na spotkaniach z przyjaciółmi sięga po gitarę. Pokaż mu, że jego muzyka była, jest i zawsze będzie dla Ciebie czymś ważnym. Statuetka okolicznościowa Ci w tym pomoże. Zadbaj, by na muzycznym trofeum znalazł się jego ulubiony instrument i stosowny, zabawny napis. Już widzisz ten uśmiech i łzy w oczach? Warto sprawić mu odrobinę radości.

Statuetka z pleksi dla muzyka

Statuetka dla muzyka

Dla aktorki-amatorki

Każdy w swoim otoczeniu ma osobę, która ma hopla na jakimś punkcie. U Ciebie padło na córkę, która całe życie próbuje zostać drugą Audrey Hepburn. Odkąd pamiętasz rysuje kocią kreskę na oku, ubiera się jak diva i na każdym spotkaniu cytuje fragmenty Śniadania u Tiffaniego. A gdyby tak ją zaskoczyć w tym roku i podarować jej pod choinkę mini-Oskara, Emmy albo chociaż Złotą Malinę? Wyobrażasz sobie jej minę? Taka statuetka to niezły pomysł, ale możesz pójść o krok dalej i wymyślić własną filmową nagrodę. Laureatów Oskara jest wiele, a Twoja siostra jest przecież jedyna w swoim rodzaju. Oryginalna statuetka z niebanalną grafiką z pewnością ją ucieszy i zaskoczy.

Statuetka z pleksi dla aktora

Statuetka dla aktorki-amatorki

Podobają Ci się nasze pomysły? Skontaktuj się z nami i zapytaj o statuetki na prezent.