Oryginalny prezent dla nauczyciela – statuetki z dedykacją

Jak wykorzystać statuetki i medale sportowe do marketingu
18 listopada 2014
Pozłacany puchar z Chin? Stać Cię na więcej
24 listopada 2014

W okresie szkolnym jest mnóstwo okazji, kiedy wypada podarować coś wyjątkowego nauczycielom, pedagogom, dyrektorom. I mowa tu nie tylko o Dniu Nauczyciela i zakończeniu roku szkolnego. Chociażby zbliżające się mikołajki są doskonałym czasem na oryginalny prezent dla nauczyciela, którego wylosowałeś/łaś. Innym razem chcesz podziękować nauczycielowi za sumienne przygotowanie cię do konkursu, w którym, w dużej mierze dzięki niemu, odniosłeś sukces. Nie chcesz wręczać coś, co jest przewidywalne, i co nie zostawia po sobie wspomnień, czyli czekoladki i kwiaty. Jeśli tak, to mamy dla ciebie doskonały pomysł na prezent – będzie miłym wspomnieniem, elegancką dekoracją  na półce i zaskoczeniem.

Statuetka z ulubionego materiału

Jeśli znasz dobrze swojego nauczyciela to z łatwością odgadniesz z jakiego materiału chciałby dostać statuetkę.

  • Jeśli jest nowoczesny, idzie z postępem, lubi nowinki technologiczne – zamów dla niego statuetkę z dibondu lub laminatu. To idealny prezent dla nauczyciela informatyki.
  • Jeśli jest elegancki, przykłada dużą wagę do swojego wyglądu, ma w sobie dużo klasy, lubi eleganckie wnętrza – zamów dla niego statuetkę z pleksi satynowej lub bezbarwnej.
  • Jeśli to ekolog, kocha przyrodę, jest miłośnikiem zwierząt, może uczy biologi, przyrody – zamów dla niego statuetkę z drewna.
  • Jeśli jest pomysłowy, nie brak mu szaleństwa, lubi wszystko co niestandardowe, oryginalne – wręcz mu statuetkę z materiałów łączonych np. z drewna z kolorową wklejką z laminatu.

 

materialy-do-produkcji-statuetek

Statuetka z dowolną dedykacją

Możesz wygrawerować na statuetce dla nauczyciela dowolny napis: Od ulubionej klasy, dla SUPERnauczyciela. Ograniczyć może cię jedynie wyobraźnia, nasi pracownicy wygrawerują co tylko zechcesz.

 

zamow-statuetke