Oryginalny prezent – statuetka dla nauczyciela

Jak wykorzystać statuetki i medale sportowe do marketingu
18 listopada 2014
Pozłacany puchar z Chin? Stać Cię na więcej
24 listopada 2014

W okresie szkolnym jest mnóstwo okazji, kiedy wypada podarować coś wyjątkowego nauczycielom, pedagogom, dyrektorom. Nie tylko na Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego. Chociażby zbliżające się mikołajki są doskonałym czasem na oryginalny prezent dla nauczyciela, którego wylosowałeś/łaś. Innym razem chcesz podziękować nauczycielowi za sumienne przygotowanie cię do konkursu, w którym, w dużej mierze dzięki niemu, odniosłeś sukces.
Nie chcesz wręczać coś, co jest przewidywalne np. długopisy czy kubki z nadrukiem, i co nie zostawia po sobie wspomnień, czyli czekoladki i kwiaty. Jeśli tak, to mamy dla ciebie doskonały pomysł  – statuetka dla nauczyciela będzie miłym wspomnieniem, elegancką dekoracją  na półce i zaskoczeniem. Może to być statuetka dla nauczyciela muzyki, historii, matematyki itd. Dla każdego i na każdą okazję. Elegancka, zabawna, kolorowa lub monochromatyczna.

Statuetka dla nauczyciela, z ulubionego materiału

Jeśli znasz dobrze swojego nauczyciela to z łatwością odgadniesz z jakiego materiału chciałby dostać statuetkę.

  • Jeśli jest nowoczesny, idzie z postępem, lubi nowinki technologiczne – zamów dla niego statuetkę z eleganckiego metalu. To najlepsza statuetka dla nauczyciela informatyki.
  • Jeśli jest elegancki, przykłada dużą wagę do swojego wyglądu, ma w sobie dużo klasy, lubi eleganckie wnętrza – zamów dla niego statuetkę ze szlachetnego granitu.
  • Jeśli to ekolog, kocha przyrodę, jest miłośnikiem zwierząt, może uczy biologi, przyrody – zamów dla niego statuetkę z drewna. To najlepsza statuetka dla nauczyciela przyrody.
  • Jeśli jest pomysłowy, nie brak mu szaleństwa, lubi wszystko co niestandardowe, oryginalne – wręcz mu statuetkę z materiałów łączonych i z efektem 3D.
  • Jeśli kocha muzykę wręcz mu statuetkę w kształcie nutki lub ulubionego instrumentu. To najlepsza statuetka dla nauczyciela muzyki.

Statuetka z dowolną dedykacją to oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela

Możesz wygrawerować na statuetce dla nauczyciela każdy tekst: dla ulubionego wychowawcy, dla świetnej nauczycielki, dla najlepszej wychowawczyni, dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie. Możesz dodać personalny zwrot – dla pana Jana Nowaka itd. Oznaczyć miejsce i datę. Dzięki temu będzie to niezapomniany upominek, z efektem WOW, wzbudzający pozytywne emocje.

Dedykacja dla nauczycieli to tylko jedna z licznych możliwości personalizacji statuetek

  • Różne materiały – subtelna pleksi świetnie zastępująca szkło, elegancki metal, szlachetny kamień, drewno z pięknie zarysowanymi słojami,
  • Dowolny nadruk w każdym kolorze.
  • Każdy kształt – od prostych, minimalistycznych, klasycznych po rozbudowane, oryginalne – przypominające rzeźbę. Prosta lub oryginalnie zagięta podstawa.
  • Niesamowite zdobienia – ciekawe wycięcia, efekt 3D.

Zainspiruj się – przykładowe realizacje statuetek

Możesz wybrać jedną z naszych propozycji. Może mieć taki sam kształt, podmienimy grafikę, dostosujemy dedykację. Możesz też wybrać statuetkę z naszej ogromnej galerii http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea lub podesłać nam swój projekt.

To jest to! Taki prezent chciałbym wręczyć nauczycielom

zamow-statuetke