Oryginalna statuetka dla „Popka” – idola setek tysięcy nastolatków

Statuetki sportowe Modern Forms
Statuetki sportowe jako inspiracja dla Ciebie – Drogi Kliencie
19 marca 2018
Statuetki metalowe dla laureatów Plebiscytu Polskiej Architektury XXL 2017
Nowoczesne statuetki dla laureatów Plebiscytu Polska Architektura XXL 2017
9 maja 2018
Popek otrzymuje statuetkę za udział w talk show „Lekko Nie Będzie”

Kolejna oryginalna statuetka dla bohatera talk show „Lekko Nie Będzie”. Tym razem otrzymał ją kontrowersyjny, nieprzewidywalny i charakterystyczny „Popek”, czyli Paweł Mikołajów, znany również jako król Albani. To fenomen współczesnej popkultury. Jesteś ciekaw jak może wyglądać statuetka dla tak barwnej postaci medialnej? Zapewniamy, że jest tak nieprzewidywalna jak sam bohater talk show.

Więcej naszych oryginalnych produktów: statuetek, medali, otwieraczy do butelek zobaczysz w naszym najnowszym katalogu Modern Forms 2018 https://modernforms.pl/katalog/

Katalog Modern Forms 2018, statuetki, medale, otwieracze

„Statuetka człowieka renesansu, który czyta, maluje, tańczy, śpiewa i w łeb przywali”

Statuetka pamiątkowa musiała być taka jak sam „Popek”, czyli bardzo wymowna, wyrazista, oryginalna, nieprzewidywalna. Jaki jest „Popek”? Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jest idolem setek tysięcy nastolatków, jego najpopularniejszy utwór „Wodospady” ma już 53 miliony wyświetleń. Uznany za jednego z najpopularniejszych YouTuberów i raperów w Polsce. Człowiek sukcesu i jednocześnie człowiek z bagażem mnóstwa ciężkich przeżyć. Niektórzy widzą w nim szaleńca, dziwaka, świra w tatuażach, inni artystę, muzyka, a jeszcze inni idola, którego trzeba naśladować pod każdym względem.

Prowadzący talk show dobitnie i z lekką ironią wyraził przesłanie statuetki. To trofeum człowieka renesansu, który maluje, tańczy, śpiewa i w łeb przywali. I taka jest właśnie statuetka pamiątkowa – prezentuje „Popka” jako człowieka, którego nie można ocenić jednoznacznie. To wrażliwy artysta ( co podkreślają elementy na statuetce: paleta farb, pędzel i książka), ale i wybuchowy typ, który w łeb przywali, nie tylko na ringu (symbolizuje to mocna stal, z której wykonana jest statuetka). To także człowiek sukcesu, o wielkiej popularności (co wyraża złoty kolor statuetki). Z jednej strony kochający ojciec, dla którego córka jest wszystkim, jak powiedział: „to jest moja rodzina, religia, biblia święta… wrażliwy człowiek, który pisze wiersze, recytuje, tańczy. Z drugiej temperament wybuchowy, osoba nieprzewidywalna, pochodząca z trudnego środowiska.

„Popek” twardy jak stal, z wrażliwą duszą wyrażoną egzotycznym drewnem

Oryginalna statuetka pamiątkowa została zaprojektowana i wykonana specjalnie dla „Popka”. Każdy element został spersonalizowany, nic nie jest przypadkowe, każda jej część ma znaczenie, wyraża jego osobowość. Od formy, po materiał. Statuetka personalizowana została opatrzona także tabliczką z dedykacją i logo talk show.

Rodzaj: statuetka pamiątkowa.
Wymiar: wysokość: 230 mm, szerokość: ok. 270 mm.
Panel (front): 3 mm.
Panel (tył): 4 mm.
Podstawa: 150 mm x 45 mm x 50 mm.
Materiał:
Górna część statuetki (stal szczotkowana z nadrukiem UV w złotym kolorze).
Podstawa (drewno egzotyczne).
Tabliczka (laminat grawerski w złotym kolorze).

Masz niedosyt? Chętnie zobaczysz więcej naszych statuetek, nie tylko pamiątkowych, ale i sportowych, okolicznościowych, firmowych, dla dzieci? W takim razie zapraszamy do naszej bogatej galerii http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Statuetka pamiątkowa dla Popka za udział w talk show "Lekko Nie Będzie"

Statuetka Modern Forms zajmie honorowe miejsce z innymi pamiątkami „Popka”

Po otrzymaniu statuetki „Popek” powiedział:

„Postawie ją sobie na kominku razem z moimi pamiątkami… będzie miała tam dobrze”.

Jak zasugerował prowadzący, statuetka zostanie postawiona na honorowym miejscu. Jest nam bardzo miło, że kolejna nasza statuetka pamiątkowa stanie obok innych ważnych nagród, symbolicznych przedmiotów.

Wręczenie statuetki Popkowi w talk show - Lekko Nie Będzie

Zobacz też pozostałe statuetki pamiątkowe dla uczestników popularnego talk show „Lekko Nie Będzie”

Statuetki dla uczestników popularnego talk-show „Lekko Nie Będzie” na zlecenie Cyfrowego Polsatu