„Nie ma dla nas trudnych kształtów” Mamy innowacyjną technologię cięcia

Wręczanie statuetek biznesowych, jubileusz 20-lecia Toyota Rzeszów
Statuetki biznesowe na 20-lecie Dakar-Toyota Rzeszów
28 lutego 2019
Podsumowanie półrocza
Fantastyczne wyniki pierwszego półrocza w Modern Forms!
19 lipca 2019
Precyzyjne wycinanie statuetek

Cięcie strumieniem wody – brzmi ciekawie, prawda? Znacznie ciekawszy jest jednak efekt, niż sam proces produkcji, dlatego skupimy się na pokazaniu zalet naszych produktów.

Wstępem tylko kilka informacji o technologii. W naszej hali produkcyjnej pojawiła się nowa perełka, Waterjet – najprościej ujmując – maszyna do cięcia strumieniem wody. To innowacyjna, precyzyjna technologia cięcia, która pozwala nam na kreatywność bez granic, na zrealizowanie śmiałych pomysłów, zarówno naszych, jak i Klientów.

„Nie ma dla nas trudnych kształtów – z przekonaniem mówi Ireneusz Pieńkowski, operator CNC. Ciągle pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Staramy się być na czasie, rozwijać się, nadążać za Klientem. Maszyna WaterJet pozwala nam pracować bez ograniczeń, proponować nowe rozwiązania, zaskakiwać naszych Klientów. Czujemy, że możemy wszystko. Mamy świetny pomysł na naprawdę oryginalny kształt, nie zastanawiamy się, czy maszyna podoła, po prostu projektujemy, bo wiemy że WaterJet dotrzyma kroku naszej kreatywności”.

Statuetki na maszynie Water Jet

Oryginalne kształty statuetek wykonane na maszynie Water Jet
Nowoczesne statuetki Modern Forms różne kształty
Kształty, jakich rynek nie widział

Możemy wycinać wyjątkowo skomplikowane kształty, z mistrzowską precyzją. Może to być statuetka w kształcie klucza wiolinowego, trofeum liść o postrzępionych brzegach, dwu- lub trójwymiarowy element. Uzyskamy każdą formę, jaką sobie tylko wyobrazisz, wymyślisz, lub wskażesz nam: taki kształt chcę mieć. Możesz się wyróżnić na rynku, mieć nowatorską statuetkę, która zrobi furorę!

Chcesz zobaczyć więcej niesamowitych statuetek sportowych, okolicznościowych, biznesowych – zajrzyj do największej internetowej galerii oryginalnych produktów http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea 

Zobacz też nasz najnowszy katalog https://modernforms.pl/katalog/

Oryginalne statuetki wykonane nową technologią

  • Najbardziej wyszukane kształty, przy zachowaniu niezmienionej jakości materiałów wyjściowych (nie występują żadne zmiany struktury materiału, brak mikropęknięć, przebarwień czy zniekształceń, materiał w idealnym stanie).
  • Doskonałe formy, oryginalne wzory w każdym materiale (precyzyjna dokładność wycinania w najtrwalszych materiałach – od granitu, po szkło, pleksi, drewno i każdy rodzaj metalu).
  • Efektowne drobne elementy (statuetki z wyeksponowanymi detalami, ażurowe wycięcia, małe i drobne kształty). Szczegóły są dla nas bardzo ważne.
  • Idealnie gładka struktura brzegów, wycinanych detali (bez zadziorów, jakichkolwiek deformacji, statuetki przyjemne w dotyku i bezpieczne w użytkowaniu).
  • Dowolny projekt (indywidualne wzory, dopasowanie w 100 procentach do Twoich preferencji).
  • Ekologiczna metoda cięcia, bezpieczna dla środowiska (metoda cięcia wodą przyjazna środowisku naturalnemu, metoda bezpyłowa, nieagresywna chemicznie, brak niebezpiecznych odpadów).
Statuetki w ciekawym kształcie wykonane maszyną Water Jet

Metoda Waterjet umożliwia wycinanie skomplikowanych kształtów. Obróbka materiałów jest bardzo precyzyjna. Cięcie wodą pozostawia całkowicie gładkie krawędzie, które nie wymagają dodatkowej obróbki. Mamy możliwość wycinania różnych wzorów w szerokiej gamie materiałów.

Statuetka drewno wenge

Drewno wenge, stal nierdzewna polerowana na lustro, napis na drewnie UV.

 

Statuetka pleksi i stal nierdzewna

Pleksi bezbarwna przeźroczysta, w środku stal nierdzewna satynowana, napis w nadruku UV.

 

Statuetka gres i pleksi

Gres, pleksi przeźroczysta bezbarwna, napis w nadruku UV.

 

Statuetka w kształcie liścia

Podstawa – aluminium lakierowane na złoto, napis w nadruku UV. Liść – drewno wenge z nadrukiem UV.

 

Statuetka w kształcie liścia wycinana Water Jetem


Waterjet poradzi sobie wszędzie tam, gdzie inne metody cięcia CNC mogą zawieść
. Żaden szklarz nie wytnie tak skomplikowanych kształtów, takiego efektu nie uda się osiągnąć inną maszyną typu frezarka czy sterowaną ręcznie. To mocno zaawansowana technologia, która idzie w parze z naszą pomysłowością. Waterjet obsługują najlepsi operatorzy, stosujemy tylko najwyższej klasy komponenty (np. wysokiej klasy piasek garnet), dlatego uzyskujemy tak niesamowite statuetki i trofea.

Masz pomysł na oryginalny kształt statuetki lub liczysz na nasz pomysł?

Podziel się z nami swoim pomysłem, prześlij projekt ciekawej statuetki. Liczysz na naszą kreatywnością – śmiało, ciągle szukamy inspiracji i zaskakujemy nowatorskimi projektami. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Będziesz pod wrażeniem https://statuetki-trofea.pl/kontakt/