Nasze statuetki już są w rękach Influencerów 2018 roku

Trzy innowacyjne statuetki Toyota Media Cup przedstawiające zawodnika
Innowacyjne statuetki dla Toyota Media Cup
3 sierpnia 2018
Nagrody na zawody sportowe
Barwne medale i statuetki na Puchar Polski w Taekwondo WTF – Legionowo Cup 2018
9 stycznia 2019
Statuetki dla celebrytów

Aż 50. polskich osobowości, które każdego dnia ciężką pracą inspirują rzesze fanów, dzielą się swoimi pasjami, wiedzą i doświadczeniem, wzięło udział w konkursie organizowanym przez JOY Magazine na Influencera Roku 2018. Po raz pierwszy fani mieli możliwość wybrania najlepszych gwiazd Internetu i to specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe statuetki.

Chcecie więcej? Przeczytajcie relację z Gali JOY Influencer Roku 2018!

Wyjątkowe statuetki dla wyjątkowych osób – Wielka Gala JOY Influencer Roku 2018

Najważniejsze i najpopularniejsze osobowości świata Internetu spotkały się 10 października 2018 roku na praskiej Drukarni. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce i zapewne – nie ostatnie. O tym, komu z 50 nominowanych gwiazd przyznana zostanie statuetka, decydowali sami internauci.

Spośród nominowanych internauci głosowali na osoby, które ich zdaniem mają największy wpływ na kreowanie trendów w sieci, są najbardziej inspirujące i przykuwające uwagę. Wszystkich uczestników podzielono na 10 kategorii, a do rąk najbardziej lubianych i podziwianych osobowości 2018 roku trafiły przygotowane przez nas specjalnie na tą wyjątkową okazję oryginalne statuetki.

Statuetki dla Influencerów Roku 2018 to:

  • Niespotykany design – ich wygląd nawiązuje do urządzeń, z jakich na co dzień korzystają laureaci konkursu.
  • Ciekawa budowa, precyzyjne wykonanie – podwójny metalowy panel (20 cm wysokości).
  • Staranny nadruk UV (na każdej statuetce zamieściliśmy nazwę imprezy i kategorię).
  • Dwa warianty kolorystyczne (9 różowych statuetek i 1 złota).

Jak zawsze – nasz zespół stanął na wysokości zadania. Statuetki dla Magazynu JOY świetnie odpowiadają charakterowi konkursu, są nowoczesne, niebanalne, zaskakujące. Nie przypominają w niczym tradycyjnych statuetek – nasi projektanci poszli krok dalej i stworzyli projekt idealnie wpisujący się w świat sławy, popularności i… Internetu!

Pamiątkowe statuetki dla gwiazd i celebrytów, ważnych osobistości ze świata sportu, biznesu i mediów – zobacz wszystkie nasze dotychczasowe realizacje: http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Pamiętaj, że u nas zamówisz statuetki i medale na każde wydarzenie – skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twoim projekcie: https://statuetki-trofea.pl/kontakt/

Nasze statuetki zrobiły wrażenie na gwiazdach Internetu!

View this post on Instagram

Kochani! Udało nam się wygrać statuetkę Music Influencer na wczorajszej gali magazynu @joypoland ! ? Dziękuję Wam pięknie za głosy i trzymanie kciuków! Mimo tego, ze po 10 latach obecności w sieci i tworzenia muzyki, nie mam już żadnego toksycznego ciśnienia na wyświetlenia, polubienia, statystki, nagrody czy bycie na podium, to zawsze jest to miłe wyróżnienie, docenienie mojej pracy, a przede wszystkim świadomość posiadania tak cudownych i zaangażowanych fanów i obserwatorów! ❤️ Jeszcze w tym roku pojawi się kolejny teledysk z mojej płyty SUNSET (obiecuję Wam jeszcze dwa), a teraz pytanie do Was- czy wolicie piosenkę „NA PÓŁ” czy „ZŁY SEN”? Sprawdzajcie je i koniecznie dajcie mi znać w komentarzach! ? #music #influencer #fans #happy

A post shared by Honorata Skarbek (@honkabiedronka) on

Perfekcyjne statuetki na szczególne okazje – zamów

Koniec roku to czas podsumowań. Okres, w którym dokonujesz bilansu ostatnich miesięcy i z pewnością chcesz wyróżnić najlepszych pracowników, podziękować partnerom biznesowym za świetną współpracę. Mamy dla ciebie coś specjalnego – statuetki okolicznościowe, które zrobią piorunujące wrażenie!

U nas nie znajdziesz nudnych, zwyczajnych nagród, odlewanych trofeów. To co proponujemy to prawdziwe dzieła sztuki, stworzone specjalnie dla ciebie – niecodzienne, niepowtarzalne, niebanalne. Nasze statuetki tworzymy od A do Z, troszcząc się o każdy detal i szczegół. Mamy nieograniczone możliwości, dlatego tylko u nas zrealizujesz nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Masz już swój pomysł na statuetkę? Super – skontaktuj się z nami, przekaż szczegóły i oczekuj na przesyłkę (tutaj znajdziesz wszystkie dane do kontaktu: https://statuetki-trofea.pl/kontakt/)

Nie masz koncepcji? Nie szkodzi, mamy dla ciebie największą bazę projektów statuetek okolicznościowych i pamiątkowych – obejrzyj galerię i zainspiruj się. Wyprodukowaliśmy już kilkaset różnych statuetek na każdą okazję. Nasi graficy potrafią zaskoczyć i wykazać się prawdziwym talentem, a ich kreatywność idąca w parze z możliwościami naszych nowoczesnych maszyn to dla ciebie gwarancja satysfakcji. Nie wierzysz? Przekonaj się!

Zobacz koniecznie największy internetowy katalog projektów statuetek, zainspiruj się naszymi dotychczasowymi realizacjami: http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Statuetki okolicznościowe

ZobaczZobaczZobacz