5 pomysłów na ścianę sławy ze statuetkami i medalami dla maratończyka

Statuetki i trofea sportowe -realizacje godne podium
14 października 2014
Jak wykorzystać statuetki i medale sportowe do marketingu
18 listopada 2014

Two Female Runners Finishing Race Together

Pierwszy trening, drugi, kolejny… Jeśli połknąłeś biegowego bakcyla jasnym staje się fakt, że po krótkich przebieżkach po parku w końcu przyjdzie czas na start w zawodach biegowych. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc po pewnym czasie postanowisz wziąć udział w półmaratonie, później nawet w maratonie. Każde zawody to kolejne medale i trofea sportowe. Gdzie je wszystkie pomieścić? Mamy kilka propozycji.

Wysiłek godny podium w domu

Hektolitry wylanego potu, godziny treningu, wyrzeczenia i radość z każdego przebiegniętego kilometra. To wszystko zasługuje na odpowiednie uhonorowanie. Ty na to zasługujesz. Zwłaszcza jeśli bieganie to Twoja prawdziwa pasja. Znajdź w domu odpowiednie miejsce, w którym mógłbyś z dumą prezentować zdobyte statuetki, trofea, medale, a nawet numery startowe z kolejnych zawodów. Oto pięć sposobów na stworzenie biegowego sanktuarium w domu:

  • wieszak na medale – to bardzo łatwa forma prezentacji medali sportowych. Z powodzeniem możesz wykonać je sam albo zamówić gotowy wzór w sklepie internetowym. Do wyboru jest wiele propozycji – standardowe, z motywującym napisem albo zabawną grafiką. Wykonując wieszak samodzielnie możesz także stworzyć mini tablicę, na której zapisywać będziesz swoje aktualne wyniki. Wystarczy kawałek deski, do której przymocujesz haczyki na medale sportowe oraz dobrej jakości farba tablicowa. Deskę pomaluj farbą (najlepiej dwukrotnie), po wyschnięciu przymocuj do niej haczyki i zawieś w wybranym miejscu.
  • półka na statuetki + wieszak na medale.

Wieszak na medale

  • półka na statuetki i trofea – tanim i szybkim sposobem jest przeznaczenie jednej z półek w mieszkaniu na prezentacje pucharów, statuetek i trofeów w jednym miejscu. Najlepiej żeby półka znajdowała się np. w salonie. Wtedy każdy gość będzie mógł podziwiać Twoja kolekcję.

polka-na-statuetki

  • ściana sławy – to propozycja dla prawdziwych biegowych maniaków. Przeznacz jedną ścianę do prezentacji Twoich osiągnięć – możesz umieścić bezpośrednio na niej swoje numery startowe z kolejnych zawodów albo wykorzystać ramki i stworzyć osobliwy kolaż.

sciana-z-numerami-biegowymi

  • ramki z medalami – jeśli nie lubisz brzęczących medali zamiast na wieszaku możesz umieścić je w specjalnie przeznaczonych do tego ramkach. Wygląda to bardzo atrakcyjnie, łatwo powieści w dowolnym miejscu i utrzymać w czystości.

galeria-numerow-biegowych

Wszystkie pomysły na prezentacje statuetek i trofeów sportowych znaleźliśmy w serwisie pinterest.com. Po więcej inspiracji zapraszamy na nasz profil na Pinterest.

Jeśli jesteś zainteresowany oryginalnymi statuetkami zobacz nasze dotychczasowe REALIZACJE i zamów niebanalne trofeum korzystając z FORMULARZA ZAPYTAŃ.

Jeśli zwróciłeś uwagę na nasze medale okolicznościowe zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na produkcjamedali.pl