Duża baza gotowych projektów

Nie masz pomysłu na statuetkę lub trofeum? Mamy dla Ciebie bazę, w której znajdziesz ponad 2500 gotowych projektów. Statuetki ekonomiczne, klasyczne i ekskluzywne wykonane z różnych materiałów, doskonale oddające charakter imprezy czy zawodów sportowych. Wybierz projekt – my dostosujemy go do Twoich wytycznych.

Oryginalne projekty

Każdy projekt statuetki jest inny, dostosowany do potrzeb klientów, z uwzględnieniem charakteru okazji, działalności firmy i indywidualnych preferencji zamawiającego. Statuetki na zamówienie dają gwarancję niepowtarzalności, są wyrazem konkretnej firmy, z jej logotypem, indywidualnym tekstem, i formą odpowiadającą okazji.

Materiały

Statuetki na zamówienie wykonujemy z oryginalnych i estetycznych materiałów: stal, laminat grawerski, drewno krajowe i egzotyczne, materiały ekologiczne, szkło – które dowolnie łączymy, tworząc wyjątkowe trofea. Tworzymy wyjątkowe kompozycje z nowoczesnych materiałów, bawimy się formą, eksperymentujemy z kształtem i kolorami.

Personalizacja

Wzbogacamy nasze statuetki o dowolną dedykację, zindywidualizowany napis lub grafikę, zarówno przy produkcji pojedynczych egzemplarzy, jak przy zamówieniach na większe ilości. Wszystko za sprawą nowoczesnych sposobów obróbki – cięcia laserowego, frezowania, drukowania oraz teksturowania przestrzennego.

Ręczna obróbka

By osiągnąć zamierzony efekt i jednocześnie podkreślić wyjątkowość naszych statuetek często stosujemy ręczną obróbkę elementów. Drewno krajowe i egzotyczne nabiera niezwykłych kształtów w rękach rzemieślnika, a stal czy aluminium ręcznie obrabiane i malowane zadziwia nowoczesnością.

Recykling i ekologia

Do produkcji statuetek używamy bardzo często materiałów ekologicznych, poddających się recyklingowi. Dzięki temu powstają oryginalne nagrody i wyróżnienia odpowiednie do charakteru imprezy np. ekologicznej.

Wykonaliśmy Statuetki Dla:

Mieliśmy przyjemność wykonać oryginalne statuetki na zamówienie dla dużych firm, na prestiżowe imprezy i wyjątkowe okazje.


Sprawdź opinie

Rewelacyjne, na każdą okazję
MEDALE NA ZAMÓWIENIE

Sprawdź ofertę medaliPoznaj medale metalowe