Wyjątkowa oferta noworoczna – rabat -35% na statuetki

Podsumowanie półrocza
Fantastyczne wyniki pierwszego półrocza w Modern Forms!
19 lipca 2019
Rabat na statuetki

Nowy Rok w Modern Forms zaczynamy od promocji, której jeszcze nie było i która zapewne szybko się nie powtórzy! Wszystkie statuetki w styczniu i w lutym możesz zamówić 35% taniej. To doskonała okazja, aby złożyć zamówienie na wyjątkowe nagrody nawet kilka tygodni przed wydarzeniem. Dlaczego warto zamawiać w MF i w czym tkwi sekret naszych produktów? 

Nowa technologia, niezrównany design 

Tajemnica naszych nagród tkwi w nieograniczonej kreatywności naszych grafików, innowacyjnej technologii i rzemieślniczej precyzji. Nasze statuetki mogą aspirować do miana małych dzieł sztuki, dlatego są wspaniałym wyróżnieniem dla obdarowanych. Promocja w Modern Forms jest ograniczona czasowo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nagrody zamówił kilka tygodni przed wydarzeniem. W ten sposób zoptymalizujesz budżet oraz swój czas. 

Nasza galeria nagród wypełniona jest tysiącami statuetek. Produkty MF uświetniły imprezy o różnym charakterze – od zawodów sportowych, poprzez prestiżowe gale biznesowe i konferencje, po konkursy artystyczne.

Chcesz skorzystać z promocji? Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Statuetki, puchary i trofea – zobacz nasze przykładowe realizacje

Poniżej zamieszczamy kilka wybranych realizacji, ale zapraszamy także do obejrzenia naszej internetowej bazy inspiracji. Zgromadziliśmy w niej tysiące naszych nagród na różnego typu imprezy. Zainspiruj się i twórz z nami nagrody, które zapadną w pamięci nagrodzonych.

Przejdź do galerii: GALERIA

Jesteś zainteresowany naszymi statuetkami? Poznaj także nasze inne nagrody i komponuj spójne zestawy nagród. Więcej szczegółów tutaj: ZESTAWY NAGRÓD