Statuetki i trofea sportowe -realizacje godne podium

10 pomysłów na wykorzystanie naszych statuetek na przyjęcie weselne
30 września 2014
5 pomysłów na ścianę sławy ze statuetkami i medalami dla maratończyka
23 października 2014

Produkcja sportowych statuetek i trofeów to nasza główna działalność i mocna strona. Oczywiście działamy bez ograniczeń, projektujemy i produkujemy statuetki na każdą okazję, ale skupiamy się na tym, na co jest największe zapotrzebowanie. Do tej pory mieliśmy najwięcej zamówień na statuetki sportowe, stąd nasz wniosek, że wokół sportu najwięcej się dzieje.

Mamy duże pole do popisu – różne dyscypliny sportu, odmienny charakter (masowa, indywidualna, zawody drużynowe itp.), uczestnicy w różnym wieku. Możemy poruszyć wyobraźnię, przygotować projekt statuetki, uwzględniający wszystkie opcje: charakter imprezy, specyfikę sportu, a nawet temperament zawodników, każdego z osobna za pomocą spersonalizowanego graweru, kształtu, dedykacji itd.

Projektowanie statuetek i trofeów to świetna zabawa, ale i wyzwanie, któremu staramy się sprostać. Spoczywa na nas duża odpowiedzialność za powodzenie imprezy, i mamy tego pełną świadomość. Nasze statuetki trafiają w ręce zwycięzców, zwieńczają imprezę, są promocją organizatorów dlatego są tak skrupulatnie przez nas przygotowywane, zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji. Między innymi od naszej pomysłowości i precyzji zależy, czy impreza sportowa zostanie zaliczona do udanych. Jak do tej pory otrzymaliśmy same pochwały, to motywuje. Kiedy kolejny raz z rzędu słyszymy od klientów, że statuetka zachwyciła wszystkich, z zapałem obmyślamy kolejne projekty. To nas pozytywnie nakręca.

Nasze statuetki dedykujemy najlepszym

Chcemy uhonorować zwycięzce, wyróżnić go, by poczuł się najlepszy, doceniony. Dlatego nasze statuetki są spersonalizowane, z dedykacją, imieniem i nazwiskiem zwycięzcy. Organizatorom imprezy szczególnie zależy na podkreśleniu dokonań zawodników, a i sam zwycięzca liczy na wyróżnienie, dlatego tak dużą wagę przykładamy do pełnej indywidualizacji. Produkujemy statuetkę dla konkretnego sportowca, z krwi i kości, który nosi imię i nazwisko, a nie dla jakiegoś tam anonimowego sportowca z tysiąca uczestników. Statuetka ma być także pamiątką, dzięki której będziemy wspominać miłe chwile, dlatego nie zapominamy wygrawerować na niej nazwy, miejsca i daty imprezy sportowej.

Statuetki sportowe bez sportowca

Odrzucamy wszystko co wyświechtane, standardowe, mdłe. Dlatego eliminujemy pierwsze skojarzenia, które cisną się do głowy. I tak, myśląc statuetka sportowa, gdzieś tam nasuwa się utarta wizja sylwetki sportowca, z liściem laurowym, piłką, koniecznie złota na postumencie, dostojna, napuszona, sztuczna. Taką wizję od razu odrzucamy. Tworzymy ze świeżym umysłem, i z burzy mózgów powstają rzeczy niezwykłe, statuetki niepowtarzalne, które zaskakują naszych klientów. Zamiast złotego sportowca jest rakieta ze sklejki na tle przezroczystej pleksi (zawody tenisowe), zarys sylwetki na rowerze z czerwonej pleksi czy futurystyczny kształt.

Zainteresowany statuetkami i trofeami sportowymi? Zapraszamy do zapoznania się z pełną OFERTĄ. Na podstawie informacji udzielonych w FORMULARZU ZAPYTAŃ możemy szybko przygotować szczegółową wycenę i projekt graficzny statuetek i trofeów na organizowaną imprezę lub zawody sportowe.