Statuetki sportowe jako inspiracja dla Ciebie – Drogi Kliencie

Statuetki dla uczestników popularnego talk-show „Lekko Nie Będzie” na zlecenie Cyfrowego Polsatu
7 lutego 2018
Popek otrzymuje statuetkę za udział w talk show „Lekko Nie Będzie”
Oryginalna statuetka dla „Popka” – idola setek tysięcy nastolatków
19 kwietnia 2018
Statuetki sportowe Modern Forms

Mamy dla Ciebie 12 inspirujących statuetek sportowych – każda opracowana z myślą o konkretnych zawodach, uczestnikach i towarzyszącym im emocjach. Każda inna, niezwykła, oryginalna pod każdym względem – nie znajdziesz w tej galerii rutyny, nudy. Gwarantujemy Ci, że statuetki sportowe zrobią na Tobie duże wrażenie, tak duże, że chętnie zobaczysz je na swojej imprezie.

Chcesz zobaczyć więcej inspiracji, koniecznie przejdź do największej internetowej galerii, w której znajdziesz nasze realizacje http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Statuetki rowerowe – efektowna grafika, oryginalne wycięcia

Tutaj mamy prawdziwe perełki. Bardzo efektowne statuetki rowerowe w dwóch wersjach:

• Prostokątne panele z grafiką naniesioną w autorskiej technologii teksturowania przestrzennego.
• Ozdobne wycięcia, ażury (wersja dekoracyjna).

Statuetka sportowa rowerowa

Nowoczesna statuetka rowerowa wykonana z pleksi bezbarwnej. Grafika naniesiona w autorskiej technologii teksturowania przestrzennego. Prostokątny panel i podstawa. Wysokość: 15 cm. Możliwość dopasowania statuetki rowerowej do Twoich wytycznych (zmiana grafiki).

Statuetka rowerowa prostokątna szklana

Nowoczesna statuetka rowerowa wykonana z eleganckiego szkła. Grafika naniesiona w autorskiej technologii teksturowania przestrzennego. Prostokątny panel i podstawa. Wysokość: 25 cm. Możliwość dopasowania statuetki rowerowej do Twoich wytycznych (zmiana grafiki).

Statuetka sportowa rowerowa ze stali

Oryginalna statuetka na zawody rowerowe wykonana ze stali szczotkowanej. Bardzo ciekawa forma (w środku statuetki, na metalowej zębatce znajduje się rower). Całość osadzona na kamiennej podstawie. Wysokość: 20 cm. Możliwość dopasowania statuetki rowerowej do Twoich wytycznych.

Statuetki biegowe – każdy chce po nie biec

Statuetki dla biegaczy – dwie różne, ale obie wyjątkowo oryginalne (zaprojektowane w nowoczesnym stylu). Chcieliśmy pokazać jak można inaczej przedstawić sportowców i charakter imprezy.

Standardowa statuetka biegacza najczęściej przedstawia sylwetkę sportowca uchwyconą w biegu (idealnie odwzorowaną, jak w rzeczywistości). Chcieliśmy ująć temat zupełnie inaczej. Jedna z nich, owszem przedstawia biegacza, ale w formie abstrakcyjnej (przypomina ludzką postać wykonaną techniką origami – sztuką składania papieru). W całości geometryczna statuetka dla biegaczy przypomina futurystyczną rzeźbę.

Druga z kolei przedstawia sportowca, ale w formie grafiki. Co szczególnie przykuwa uwagę? Masywna, solidna bryła, efektownie wycięte szczyty górskie (jako doskonałe tło dla sportowca), piękna drewniana podstawa i szklany panel, który eksponuje biegacza. Można powiedzieć „statuetka na bogato”.

Statuetki biegowe – pierwsza minimalistyczna, druga bardziej złożona i barwna, ale obie zaprojektowane zgodnie z nowoczesnym designem.

Statuetka biegowa postać biegacza przypominająca technikę origami

Nowoczesna statuetka dla biegaczy wykonana ze stali szczotkowanej, z nadrukiem. Wysokość: 20 cm.

 

Nowoczesna statuetka dla biegacza

Nowoczesna statuetka biegacza wykonana ze stali i szkła teksturowanego przestrzennie. Całość osadzona na drewnianej podstawie ozdobionej tabliczką z grawerowanego laminatu. Wysokość: 20 cm. Możliwość dopasowania statuetki do Twoich wytycznych.

Jeśli urzekła Cię któraś z inspiracji, wystarczy że do nas napiszesz lub zadzwonisz (dostosujemy ją do Twojej imprezy, gustu i budżetu) https://statuetki-trofea.pl/kontakt/

Statuetki sportowe triathlon – ciekawa kombinacja dyscyplin sportowych

Pierwsza propozycja to statuetka sportowa, która przykuwa uwagę bardzo ciekawym, nowoczesnym kształtem. W interesujący sposób przedstawia i łączy ze sobą 3 dyscypliny sportowe triathlonu. Te zespolone ze sobą bryły geometryczne, przypominają futurystyczną rzeźbę lub dzieło sztuki na wystawie. Statuetki oddają sportowy charakter triathlonu (typowo sportowa kolorystyka, grafika obrazująca dyscypliny sportowe).

Statuetka sportowa triathlon geometryczna bryła

Imponująca statuetka sportowa o geometrycznym kształcie, wykonana z metalu i szkła. Teksturowana przestrzennie dedykowaną grafiką. Wysokość: 20 cm. Możliwość dopasowania statuetki sportowej do Twoich wytycznych.

Druga propozycja jest równie oryginalna jak pierwsza. Zaprojektowana także w bardzo nowoczesny sposób. Minimalistyczna forma, modne zestawienie kolorów (sportowy niebieski i szary) oraz szałowy element dekoracyjny – wycięte góry i na ich tle sportowcy. Statuetka sportowa jest zarazem i prosta i dekoracyjna, ma ten element wow!

Statuetka sportowa IRON TRIATHLON

Nowoczesna statuetka sportowa dwuelementowa. Panel przedni: stal czarna 2 mm malowana proszkowo na niebieski kolor (RAL 5015). Panel tylni: stal szczotkowana 5 mm z nadrukiem. Profil aluminiowy: 40 mm x 40 mm. Do profilu od przodu doklejona stal szczotkowana 1 mm, z nadrukiem (napis IRON TRIATHLON). Możliwość dopasowania statuetki sportowej do Twoich wytycznych.

Statuetki jeździeckie – dopracowane w każdym szczególe

Kiedy widzisz taką statuetkę jeździecką, czyż nie masz ochoty zobaczyć takie widowisko na żywo, a może sam wsiąść na konia i pokonać przeszkody, poczuć adrenalinę i odkryć piękno tego sportu? Jeśli tak, to nasz cel został osiągnięty. Projektujemy i wykonujemy statuetki sportowe, które wzbudzają emocje, wyrażają, zachęcają. Na które się patrzy, podziwia i które działają na zmysły.

Skoki przez przeszkody to jedna z najbardziej popularnych i medialnych dyscyplin jeździeckich, tym bardziej statuetki muszą być wyjątkowe.

Statuetki jeździeckie zaprojektowaliśmy w duchu imprezy, która ma swój klimat i jest dopięta na ostatni guzik. Wszystko jest idealnie dopasowane i kolorystycznie dobrane – puszyste ogony, idealnie zaplecione grzywy, błyszcząca sierść, elegancki strój jeźdźca. Nasze statuetki sportowe to także efekt dopieszczenia każdego szczegółu.

• Mają nowoczesny kształt.
• Są wykonane z trwałych i niezwykle eleganckich materiałów (stal, kamień, szkło).
• Kolorystyka jest idealnie skomponowana.
• Personalizacja (grafika, logo, tekst).
• Imponujący efekt 3D.

Statuetka jeździecka ze stali i szkła

Statuetka jeździecka wykonana ze szkła teksturowanego przestrzennie. Postać konia i jeźdźca ze stali. Całość osadzona na kamiennej podstawie. Wysokość: 25 cm. Możliwość dopasowania statuetki jeździeckiej do Twoich wytycznych (zmiana tekstu, logo, kolorów).

Statuetka na zawody jeździeckie, ze stali, z kamienną podstawą

Statuetka jeździecka wykonana ze stali. Osadzona na kamiennej podstawie. Wysokość: 25 cm. Możliwość dopasowania statuetki jeździeckiej do Twoich wytycznych (zmiana tekstu, logo, kolorów).

Statuetki narciarskie – czujesz ten klimat zimowego szaleństwa

Statuetki narciarskie wyglądają jak rzeźby (srebrny odcień stali, trójwymiarowość). Mają bardzo nowoczesny kształt (narciarz został w oryginalny sposób zaprezentowany na tle gór), „zimną” kolorystykę, która idealnie oddaje „ducha” zimowych sportów oraz efekt 3D, który sprawia, że wyobraźnia się uruchamia.

Statuetki narciarskie to jedna z naszych ciekawszych inspiracji. Jest dedykowana szczególnie tym, którzy uważają, że odznaczenia, nagrody powinny iść z duchem czasu, być nowoczesne, oparte na niestandardowym pomyśle. Jesteśmy pewni, że statuetki narciarskie spełniają wszystkie te kryteria.

Zobacz nasz najnowszy katalog Modern Forms 2018. Znajdziesz tam nie tylko statuetki, ale równie oryginalne medale, puchary i designerskie otwieracze do butelek https://modernforms.pl/katalog/

Statuetka narciarska personalizowana, ze stali, producent Modern Forms

Nowoczesna statuetka na zawody narciarskie wykonana ze stali teksturowanej przestrzennie. Wysokość: 20 cm. Możliwość dopasowania statuetki do Twoich wytycznych.

Statuetki samochodowe na rajdy – jest moc!!!

Nasza propozycja statuetek samochodowych jest niebanalna. Nie mają kształtu samochodu (bo to przewidywalne). Mają za to kształt trasy rajdu i kolorowy nadruk (tekst oraz grafika w postaci pędzących samochodów rajdowych, które pozostawiają za sobą unoszący się kurz).

Staramy się projektować w sposób nieoczywisty, bo dzięki temu uzyskujemy oryginalne statuetki sportowe. Nie zawsze statuetka piłkarska musi mieć kształt piłki lub przedstawiać piłkarza. Tak samo statuetka samochodowa nie musi mieć kształtu pojazdu, by zasłużyć na miano samochodowej.

Dzięki temu nasi Klienci, po otrzymaniu statuetki sportowej, mówią: „Wow”, „Tak oryginalnej statuetki jeszcze nie widzieliśmy”, „Na wszystkich zrobiły niesamowite wrażenie”, „Chcemy jeszcze”.

Przekonaj się sam, zobacz opinie zachwyconych Klientów https://statuetki-trofea.pl/referencje/

Statuetka samochodowa trasa rajdu produkcja Modern Forms

Oryginalna statuetka sportowa w kształcie trasy rajdu samochodowego. Wykonana ze stali nierdzewnej, z dedykowanym nadrukiem. Wysokość: 20 cm. Możliwość dopasowania statuetki samochodowej do Twoich wytycznych (zmiana tekstu, grafiki, kolorów).

Statuetki na turniej rycerski – godne prawdziwych rycerzy

Kolejna nasza inspiracja to statuetka rycerza, która jest nowoczesną pamiątką średniowiecznych turniejów. Doskonale oddaje ideę rycerskości i szlachetności – dzięki wymownej grafice (prawdziwy rycerz mężny, honorowy, nieugięty).

Niezwykłe w tej statuetce na turniej rycerski jest to, że ma uniwersalną formę i możliwość podmiany grafiki na każdą inną. Cokolwiek by się na niej znalazło (czy to rycerz, czy abstrakcja o symbolicznym przesłaniu) nadal pozostanie nowoczesną statuetką. Wszystko za sprawą prostego kształtu (prostokątny panel), wykorzystania eleganckiego szkła i stali oraz kolorowego nadruku (który może zmieniać się do woli). Możemy wydrukować wszystko w pełnym kolorze: każdego rycerza, sytuację, plener, abstrakcje itd.

Statuetka rycerz, ze stali i szkła, produkcja Modern Forms

Statuetka rycerza wykonana z połączenia szkła i stali. Prostokątny panel: szkło z kolorowym nadrukiem. Przedni panel w kształcie rycerza: stal nierdzewna. Całość osadzona na eleganckiej szklanej podstawie. Wysokość: 20 cm. Możliwość dopasowania statuetki rycerza do Twoich wytycznych (zmiana grafiki).