Statuetki na zawody sportowe dla dzieci w Elblągu

Statuetka „Złoty Husarz” dla najlepszego boksera
21 czerwca 2016
Nowoczesne i prestiżowe statuetki biznesowe dla firm
30 czerwca 2016

Realizowanie zamówienia na statuetki dla dzieci sprawia nam zawsze wiele przyjemności – nic nie daje większej radości jak widok szczęśliwych, usatysfakcjonowanych twarzy małych zawodników sportowych. Tak było i tym razem – oryginalne, kolorowe statuetki trafiły w ręce zawodników imprezy sportowej dla dzieci organizowanej po raz drugi w Elblągu.
Trójaktywni to zawody sportowe dla dzieci, którego misją jest promowanie zdrowego, sportowego trybu życia, aktywizacja najmłodszych mieszkańców Elbląga i okolic a także upowszechnianie triathlonu jako dyscypliny sportowej. Nasze statuetki i medale już drugi raz trafiły w ręce uczestników tej imprezy sportowej i cieszy nas niezmiernie, że będą wspaniałą pamiątką na całe życie kolejnych małych sportowców.

Przeczytaj też o ORYGINALNYCH MEDALACH DLA DZIECI»

Kolorowe statuetki dla dzieci

Statuetki wręczone dzieciom na elbląskiej imprezie sportowej Trójaktywni wykonane zostały z bezbarwnej pleksi i ozdobione pięknymi, kolorowymi balonami wykonanymi z laminatu grawerskiego. Na każdej statuetce znajduje się pamiątkowy napis oraz data zawodów.
Statuetki dla dzieci mają oryginalny kształt i prezentują się niezwykle okazale – z pewnością są zachętą dla dzieci do podejmowania kolejnych sportowych wyzwań i treningów.

Statuetki dla dzieci na zamówienie

Źródło: dziecko.elblag.net

Zobacz wszystkie nasze realizacje – GALERIA»

Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne statuetki i trofea dla dzieci wierząc, że zasługują na to, co najlepsze – do rąk małych zawodników sportowych muszą trafiać tylko pięknie i precyzyjnie wykonane, oryginalne pamiątki z imprezy sportowej, które będą powodem do wielkiej dumy i radości.

Statuetki i trofea na imprezy sportowe dla dzieci

Impreza sportowa dla dzieci to bardzo wysoko postawiona poprzeczka – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, dobrze zaplanowane i zorganizowane. Jeśli chcesz, aby twoje zawody na zawsze pozostały w pamięci małych zawodników zamów dla nich wyjątkowe, oryginalne statuetki i medale – sprawisz w ten sposób, że chwila ich otrzymania będzie pełna wzruszeń i pozytywnych emocji.

W naszym parku maszynowym powstają:

  • statuetki z bezbarwnej pleksi ozdobione kolorowym laminatem grawerskim,
  • statuetki i trofea z drewna, metalu i innych materiałów,
  • w pełni spersonalizowane odznaczenia i narody – statuetki mogą mieć dowolny kształt, kolor czy nadruk,
  • wyjątkowe, nowoczesne medale dla dzieci na zawody sportowe.

Chcesz zamówić statuetki i medale dla dzieciSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Medale z pleksi dla dzieci na zawody sportowe

Źródło: dziecko.elblag.net

Statuetki i trofea dla dzieci na zamówienie

Źródło: dziecko.elblag.net

Medale naszej produkcji na imprezę Trójaktywni

Źródło: dziecko.elblag.net

Statuetki z pleksi wielokolorowe na zawody sportowe dla dzieci

Źródło: dziecko.elblag.net

Zapisz

Zapisz

Zapisz