Statuetki Esquire dla osobowości, które zdefiniowały 2018 rok

Nagrody na zawody sportowe
Barwne medale i statuetki na Puchar Polski w Taekwondo WTF – Legionowo Cup 2018
9 stycznia 2019
Targi RemaDays
Statuetka Kolosalny Design na Targach RemaDays 2019
7 lutego 2019
Statuetka okolicznościowa

Podczas kolejnej edycji Esquire Awards wyróżniono osobowości, które w mijającym roku bezdyskusyjnie wykazały się klasą, niezależnością, otwartością i imponującą karierą. Osobowości, których nazwiska kojarzą się z wyrazistym i niepowtarzalnym stylem, naturalnością i talentem. Specjalnie na to wspaniałe wydarzenie mieliśmy przyjemność przygotować 6 fantastycznych statuetek, które trafiły do rąk wybranych przez internautów gwiazd i osób ze świata biznesu.

Podczas uroczystej gali w warszawskim Hiltonie zostało wręczonych 6 pięknych statuetek – nagrody dla zwycięzców plebiscytu przekazywał redaktor naczelny polskiej edycji magazynu Esquire oraz dziennikarka Gabi Drzewiecka. Wyróżnione osoby to prawdziwe ikony polskiego świata showbiznesu.

Kto dostał statuetkę Esquire?

W kategorii „Sztuka” nagrodę dostał wspaniały polski aktor Tomasz Kot, który w tym roku po raz kolejny wykazał się niezwykłym talentem grając główną rolę w filmie „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego.

Druga statuetka została wręczona Marcinowi Prokopowi, niezmiennie budzącym uznanie i sympatię. Dziennikarza wyróżniono w kategorii „Media” za wyrazistość i naturalność, profesjonalizm i osobowość.

Kolejną nagrodzoną osobą został Kuba Przygoński, wybitny sportowiec, kierowca rajdowy, były motocyklista, osiągający sukcesy w kraju i za granicą.

Jerzego Mazgaja nagrodzono w kategorii „Biznesmen roku” – to człowiek, dzięki któremu na polskim rynku pojawiły się takie marki jak Ermenegildo Zegna czy Burberry.

W kategorii „Styl i design” nagrodzono właściciela śląskiego studia KWK Promes – Roberta Koniecznego, który w 2018 roku zachwycił swoją nową realizacją “Dom po drodze”.

Szósta statuetka została przyznana “Kobiecie, którą kochamy” – nie było zaskoczeniem wyróżnienie w tej kategorii Joanny Kulig, która podbiła serca widzów i krytyków filmowych swoją kreacją w “Zimnej wojnie”.

Zobaczcie fotorelację z gali!

Tomasz Kot Esquire 2018

fot. AKPA

Gala Esquire Polska

fot. Kurnikowski/AKPA

Marcin Prokop ze statuetką Esquire

fot. Podlewski/AKPA

Statuetka Esquire Polska

fot. Podlewski/AKPA

Jakub Przygoński Esquire 2018

fot. Podlewski/AKPA

Statuetki okolicznościowe dla gwiazd, celebrytów, osobowości – poznaj szczegóły realizacji

Takie zamówienia to dla nas wyzwanie i pole do popisu! Dla magazynu Esquire przygotowaliśmy 6 prestiżowych statuetek, których design nawiązywał do zeszłorocznych nagród dla wyróżnionych osobowości. Postawiliśmy na szyk, klasę i elegancję na najwyższym poziomie.

  • Kamienna podstawa.
  • Dwa panele – czarny i złoty.
  • Teksturowanie przestrzenne (efekt 3D).
  • Wysokość: 25 cm.

Zobacz również statuetki, które wykonaliśmy dla Magazynu JOY: https://statuetki-trofea.pl/nasze-statuetki-juz-sa-w-rekach-influencerow-2018-roku/

Pamiętaj – wszystkie nasze statuetki wykonujemy na indywidualne zamówienie. Łączymy ze sobą różne materiały i kolory, bawimy się formą i kształtem. Stawiamy na niebanalny design i elegancję, wszystko w oparciu o wytyczne klienta. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chcesz zobaczyć więcej realizacji? Odwiedź naszą galerię.

Kontakt: https://statuetki-trofea.pl/kontakt/

Galeria: http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Statuetka Esquire Man the Best

Statuetka okolicznościowa

Statuetka Esquire Awards 2018