Statuetki dla uczestników popularnego talk-show „Lekko Nie Będzie” na zlecenie Cyfrowego Polsatu

Największa galeria oryginalnych statuetek i trofeów
17 stycznia 2018
Statuetki sportowe Modern Forms
Statuetki sportowe jako inspiracja dla Ciebie – Drogi Kliencie
19 marca 2018

Wielokrotnie pisaliśmy, że nasze statuetki są nieprzewidywalne. Tak nieprzewidywalne jak internetowe talk show „Lekko Nie Będzie”, które szturmem podbiło Internet. Pierwszy odcinek w niespełna tydzień zdobył ponad pół miliona odsłon, prawie 130 tys. subskrypcji i aż 65 tys. polubień w YouTube. To dla uczestników tego programu, które wywołało megaboom, przygotowaliśmy równie wystrzałowe statuetki.

Byś wiedział co mamy na myśli, pisząc nieprzewidywalne statuetki – zapraszamy Cię do największej galerii naszych realizacji http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Personalizowana statuetka dla Krzysztofa Golonki za udział w programie „Lekko Nie Będzie”

Personalizowaną statuetkę produkcji Modern Forms otrzymał Krzysztof Golonka – prowadzący najpopularniejszy kanał sportowy w Polsce „Trenuj z Krzychem”, finalista programu „Mam Talent”, mistrz świata trików piłkarskich i najpopularniejszy sportowy Youtuber w Polsce.

Wymowna statuetka z symbolicznym przesłaniem „upór jest ważny”

Statuetka ma określony kształt, symboliczny wydźwięk. Została zaprojektowana z pewnym konkretnym przesłaniem. Trzy razy tak od jurorów to symbol uporu, dążenia do celu, nie poddawania się, pomimo bolesnym ciosom i upadkom. Trofeum jest dowodem niezłomności Krzysztofa, przypomina pewne wydarzenie, które miało miejsce w jego życiu, jeszcze przed karierą Youtubera. Został odrzucony przez jurorów w I edycji „Mam Talent”, ten cios dał mu takiego kopa, że postanowił za wszelką cenę udowodnić im jak bardzo się pomylili. Dzięki temu został finalistą drugiej edycji „Mam talent” – otrzymał 3 razy tak i aplauz na stojąco od publiczności.

O tym też powiedział prowadzący program, wręczając Krzysztofowi statuetkę:

 „Mam dla Ciebie taki mały upominek, który chciałbym żeby zawsze Ci o tym przypominał, że upór jest ważny i żeby nigdy więcej żaden juror nie powiedział Ci trzy razy nie, po półrocznych przygotowaniach. Specjalnie dla Ciebie statuetka z jurorami, którzy zawsze powiedzą TAK, żebyś nigdy nie zapominał tego, tak naprawdę, co przełamałeś”.

Statuetka za udział w programie Lekko Nie Będzie, dla Krzysztofa Golonki

Tak prezentuje się wyjątkowa statuetka, którą Krzysztof postawi najwyżej, na wysokości obrazka komunijnego

Statuetka personalizowana dla Krzysztofa Golonki, za udział w talk show "Lekko Nie Będzie"

Oryginalna statuetka na pięknej, drewnianej podstawie o wysokości 20 cm (ciepły kolor jasnego drewna i naturalna struktura). Główna część statuetki przedstawiająca jury została wykonana ze stali szczotkowanej, z nadrukiem w złotym kolorze. Delikatne elementy wklejane w nieco ciemniejszym odcieniu złota. Tabliczka grawerowana z dedykacją, z laminatu, również w złotym kolorze. Całość jest spójna i niezwykle efektowna.

Oryginalna statuetka z metalu dla Adama Wiejaka

Podoba Ci się ta statuetka? Szukasz właśnie takiego producenta, który nie ma ograniczeń. Jest w stanie stworzyć każde trofeum – napisz do nas https://statuetki-trofea.pl/kontakt/

Oryginalna statuetka dla Adama Wiejaka za występ w programie „Lekko Nie Będzie”

Oryginalną statuetkę, bo w kształcie czterolistnej koniczyny, otrzymał Adam Wiejak – znany Youtuber, prowadzący program „Poszukiwacz”. Wyszukuje filmy, które są aktualnie na topie i podbijają Internet.

Dlaczego akurat statuetka z czterolistną koniczyną?

Skoro Adam Wiejak poszukuje popularne filmy, to dlaczego nie otrzymał na przykład statuetki przedstawiającej filmowego Oscara. Skąd pomysł na statuetkę z koniczyną? Bo to nie gala rozdania Oscarów, a talk-show, więc nie mogło zabraknąć sporej dawki humoru. Statuetka z czterolistną koniczyną ma chronić Youtubera przed przykrymi sytuacjami np. kradzieżą samochodu, która go niedawno dotknęła. Trofeum ma mu przynieść szczęście.

Statuetka za udział w talk show Lekko Nie Będzie, dla Adama Wiejaka

Tak wygląda statuetka, w której Adam wyczuł energię szczęścia

Statuetka personalizowana dla Adama Wiejaka, za udział w talk show "Lekko Nie Będzie"

Statuetka personalizowana o nowoczesnym designie, na solidnej i efektownej podstawie z prawdziwego drewna (wysokość 20 cm). Jasne, olejowane drewno „ociepla” zimną kolorystykę głównej części statuetki. Panel główny: stal szczotkowana (3 mm), wklejka: stal szczotkowana (2 mm), tabliczka na podstawie: laminat grawerski w srebrnym kolorze (1,6 mm).


Statuetka metalowa koniczyna, dla Adama Wiejaka

Też wyczuwasz tę energię? Podoba Ci się nasz sposób tworzenia, nasze projekty robią na Tobie wrażenie – przejrzyj nasz najnowszy katalog Modern Forms 2018. Damy Ci jeszcze większą dawkę wrażeń https://modernforms.pl/katalog-modern-forms-2018-robi-wrazenie/