Statuetka okolicznościowa na jubileusz firmy Legrand

Statuetki sportowe w rękach najlepszych rowerzystów
26 września 2016
Nowość – płaskie puchary na zawody
27 listopada 2017

Jubileusz firmy to doskonała okazja do zacieśnienia współpracy i relacji biznesowych. To również możliwość podziękowania wszystkim osobom, które tworzą firmę, angażują się w jej rozwój, są godne zaufania i identyfikują się z marką.

W jaki sposób wyróżnić lojalnych partnerów biznesowych, podziękować zespołowi, wyrazić wdzięczność prezesowi czy pogratulować zaprzyjaźnionej firmie długiej i owocnej obecności w branży? Oprócz kwiatów i upominków warto zatroszczyć się o pamiątkę, która przez wiele lat przypominać będzie o tym miłym wydarzeniu – postaw na nowoczesną statuetkę pamiątkową, idealną na jubileusz firmy.

Statuetka na jubileusz firmy to doskonała forma podziękowania za współpracę, lojalność i wspólne interesy.

Zobacz też wyjątkową STATUETKĘ PAMIĄTKOWĄ Z DREWNA https://statuetki-trofea.pl/drewniane-statuetki-dla-wybitnych-osobistosci/

Satuetka okolicznościowa na jubileusz firmy

Statuetka na jubileusz firmy – idealna forma podziękowania za współpracę

Daj się zainspirować – zobacz statuetkę pamiątkową na jubileusz firmy Legrand, którą wyprodukowaliśmy na zamówienie, według projektu naszego grafika. Nowoczesna statuetka jubileuszowa  ma oryginalny kształt – składa się z wielu elementów wykonanych z pleksi w kolorze białym, czerwonym i czarnym. Została umieszczona na drewnianej podstawie, dzięki czemu prezentuje się gustownie i elegancko. Na podstawie statuetki umieszczona została tabliczka z laminatu grawerskiego z dedykacją.

Zobacz galerię NOWOCZESNYCH STATUETEK http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób podziękować za współpracę zaprzyjaźnionej firmie zamów oryginalną statuetkę firmową, której kształt  i forma będzie nawiązywać do charakteru działalności.

U nas zamówisz:

  • statuetki na jubileusz firmy,
  • statuetki pamiątkowe i okolicznościowe,
  • nowoczesne statuetki dla wybitnych osób.

Masz pytania? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  https://statuetki-trofea.pl/kontakt/

Nowoczesna statuetka okolicznościowa

Zapisz

Zapisz

Zapisz