Statuetka Kolosalny Design na Targach RemaDays 2019

Statuetka okolicznościowa
Statuetki Esquire dla osobowości, które zdefiniowały 2018 rok
18 stycznia 2019
Wręczanie statuetek biznesowych, jubileusz 20-lecia Toyota Rzeszów
Statuetki biznesowe na 20-lecie Dakar-Toyota Rzeszów
28 lutego 2019
Targi RemaDays

Już wkrótce zobaczymy się na Targach RemaDays – jednej z największych i najlepszych imprez branżowych w Polsce i na świecie. Po raz czwarty będziemy mieli przyjemność zaprezentować swoje produkty, z których jesteśmy najbardziej dumni: nieszablonowe statuetki sportowe, biznesowe i okolicznościowe, oryginalne medale i unikatowe otwieracze, które stały się prawdziwym hitem.

Serdecznie zapraszamy – nasze stoisko ma numer I16 i znajdziesz je w hali F.

Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://modernforms.pl/modern-forms-po-raz-czwarty-na-miedzynarodowych-targach-remadays-2019/

Statuetka Kolosalny Design w drugim etapie XVI Edycji Prestiżowego Konkursu Korony Reklamy 2019

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wzięli udziału w Konkursie Reklamy. Specjalnie na jego potrzeby przygotowaliśmy statuetkę Kolosalny Design, która przeszła do drugiego etapu!

Statuetka Kolosalny Design wykonana jest według oryginalnego projektu, jest w 100% polskim produktem. Zachwyca przede wszystkim ciekawą formą, sposobem wykonania, doborem materiałów i starannie wykonanym nadrukiem 3D (naszą autorską metodą teksturowania przestrzennego).

Wysokość: 30 cm
Materiały: drewno, pleksi (panele) oraz kamień (podstawa)

To nie jest zwykły gadżet. To upominek reklamowy na miarę największych. Jest jak wieżowiec pośród parterowych domków. Trafia w ręce ludzi sukcesu, którzy pną się do góry, inspirując innych i zmieniając rzeczywistość. Statuetka ujmuje najważniejsze cechy zwycięzców. Kamienna, solidna podstawa to wytrwałość. Lekka pleksi w ciekawym kształcie to kreatywny rozmach. Drewno o ciepłym odcieniu to ciągłe odradzanie się, dzięki optymistycznemu spojrzeniu na świat.

Statuetka Kolosalny Design

Statuetka Kolosalny Design

Statuetka Kolosalny Design

Statuetka Polski Produkt

Podoba ci się? Oddaj głos na statuetkę Kolosalny Design!

Jak głosować?

  1. Głos na statuetkę możesz oddać podczas pierwszych dwóch dni targowych (13-14 lutego), w hali PTAK WARSAW EXPO Nadarzyn. Otrzymasz formularz głosowania.
  2. Możesz oddać po jednym głosie na dowolne produkty z listy produktów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. Jeśli chcesz oddać głos na naszą statuetkę, miej to na uwadze.
  3. Czy typowana przez Ciebie statuetka wygra dowiesz się podczas finału – 15 lutego 2019 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej w Hali E.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej przed Targami – przejdź do naszej rozbudowanej galerii http://socialhub.modernforms.pl/