Statuetka i medal z metalu – połączenie doskonałe

Statuetki dla kolarzy, biegaczy i pływaków
16 kwietnia 2016
Statuetki szklane – ekskluzywne wyróżnienie
17 kwietnia 2016

Organizując imprezę firmową z pewnością chciałbyś nagrodzić wiele osób, w związku z czym zdecyduj się na rozwiązanie idealne – zamów zarówno niekonwencjonalne, wyjątkowe statuetki jak i zestaw oryginalnych medali ze szlachetnego metalu.

Stylowa, elegancka, ekskluzywna statuetka na zamówienie to doskonałe wyróżnienie dla obdarowanej osoby – będzie na długi czas wspaniałą pamiątką i z pewnością przez lata będzie przypominać te miłe chwile przywodząc na usta uśmiech. Od wielu lat z pasją tworzymy zarówno piękne, stylowe statuetki jak i wysokiej jakości, niebanalne metalowe medale – z dumą możemy pochwalić się swoimi realizacjami.

Zapraszamy na www.medale.info.pl»

Zobacz naszą nową stronę internetową związaną z produkcją medali okolicznościowych, tworzonych z najwyższej jakości metali, w wybranym przez ciebie kształcie, formie, kolorze. Znajdziesz tam wszystkie informacje o produkowanych przez nas odznaczeniach, dostępnych rozwiązaniach a także galerię pełną inspirujących zdjęć zrealizowanych przez nas zamówień.

Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej nowej witryny, gdzie na bieżąco będziemy dodawać zdjęcia wszystkich naszych produktów oraz informacje o aktualnych promocjach i konkursach. Zobacz sam, jakie efektowne metalowe medale na zamówienie są wynikiem zaangażowania i pasji naszego zespołu, który dokłada wszelkich starań, aby zamówiony produkt zachwycił nie tylko obdarowanego ale i darczyńcę.

Podobają ci się nasze metalowe medale? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»