REFERENCJE

Magdalena Grabowska

Stacja Radiowa Eska Rock


  "Dziękujemy za wyjątkową statuetkę jubileuszową dla ulubionego radia :) Bardzo efektowna i profesjonalnie wykonana. Współpraca bezproblemowa. Polecamy!"

Małgorzata Władyko

GWKS Ajsedora


  "Współpraca z Modern Forms, to czysta niezmiennie najwyższa jakość i kreatywne rozwiązania! Przepiękne medale i fantastyczne puchary. Dziękujemy w imieniu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA"

Mariusz Ryżkowski

Nielsen Media Research


  "Od trzech lat zamawiam i można powiedzieć, że w pewnym sensie współprojektuję medale i statuetki dla uczestników firmowej rywalizacji sportowej w naszej firmie. Muszę przyznać, że ta współpraca układa się bardzo pozytywnie. Otwartość na pomysły, cierpliwość, terminowość, miła współpraca, solidność, a do tego dostępne ceny sprawiają, że warto wybrać Modern Forms. Z perspektywy trzech lat mogę powiedzieć, że z roku na rok medale i statuetki Modern Forms mocno się rozwijają i są coraz ładniejsze, a firma poszerza wachlarz rozwiązań i jest w stanie realizować coraz to bardziej skomplikowane idee. Polecam."

Michał Tittinger

Podkarpacka Federacja Sportu


  "Świetna współpraca. Jakość i projekty statuetek rewelacyjne. Statuetki przygotowane na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Zimowych "Podkarpackie 2018" podobają się wszystkim uczestnikom. Kolejne wspólne projekty już w trakcie realizacji :-) Gorąco polecam!"

Karol Chwiesiuk

Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy AJSEDORA


  "W imieniu Zarządu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA chciałbym bardzo podziękować za udzielone przez Państwa wsparcie w organizacji IV Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej WARSZAWSKA JESIEŃ 2016 w dniach 19-20 listopada 2016 r. W turnieju wzięło udział 180 zawodniczek z 21 klubów z 7 państw - Belgii, Białorusi, Litwy, Łotwy, Mołdawi, Polski, Rosji. Zaprojektowane i wykonane przez Państwa medale i statuetki zrobiły na wszystkich ogromne wrażenia. W załączeniu zdjęcia wykonane na zamówienie Klubu przez fotografa zawodów."

Przemysław Majchrowski

COBOR Stacja Doświadczalna


  "Dziękuję serdecznie. Statuetka dotarła i cieszy oko"

Karol Chwesiuk

GWKS AJSEDORA


  "W imieniu Zarządu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA chciałaby jeszcze raz podziękować za pomoc i Państwa wkład w organizację V Międzynarodowego Turniej w Gimnastyce Artystycznej WARSAW BABY CUP 2017 w tak ważnym aspekcie jak medale i trofea. Medale i statuetki zrobiły ogromne wrażenie"

Kamila Kossowska

Urząd Gminy Dzierżoniów


  "Bardzo dziękujemy, statuetka jest świetna, zamówienie zostało bardzo sprawnie zrealizowane."

Katarzyna Małanczyj-Blacharska

POLIAMID PLASTICS S.C.


  "Statuetka, którą Państwo wykonali dla Firmy Legrand, spodobała się, a że nasz inny Klient również obchodzi Jubileusz w tym roku, proszę o projekt."

Artur Matyszkiewicz


  "Statuetki dotarły ... jak co roku – piękne ;-) Jak tylko za rok znów podejmę się organizacji, to na pewno nie omieszkam skorzystać"

Magdalena Mikołajczak

Polski Związek Firm Deweloperskich


  "Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy i chciałabym Państwu zlecić kolejne zadanie na produkcję trzech statuetek."

Karinna Calin

AIESEC International


  "Thank you so much. We have already received the trophies and I wanted to thank you for how fast the whole process has been."

Hartmut Hiltmann

IM-PRESS PROMOTIONS BERLIN


  "Yesterday we got a reaction from our customer. He said the trophy is very well done, excellent printing, great colors… He is very pleased with the product."

Dowiedz się, dlaczego można na nas polegać


Coś poszło nie tak? Zawiedliśmy? Zgłoś do nas reklamacje – nie zostawimy Cię samego!