Statuetki „SUKCES ANNĄ PISANY” dla wybitnych i kreatywnych kobiet – Anna-lia 2016

Ekologiczne statuetki na zamówienie
31 sierpnia 2016
Drewniane statuetki dla wybitnych osobistości
20 września 2016

Już po raz drugi odbył się wspaniały Festiwal Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody Anna-Lia. 4 sierpnia 2016 roku miała miejsce impreza, podczas której zostały wyróżnione wybrane przez jury Anny i Hanny, które postawą, przedsiębiorczością i osiągnięciami pokazały swoją wyjątkowość. W ich ręce trafiły kwiaty, upominki i piękne statuetki pamiątkowe „SUKCES ANNĄ PISANY”.

Ideą Festiwalu Anna-Lia jest promowanie zdrowego stylu życia, piękna, najlepszej kuchni oraz integracja wszystkich kobiet, które odnoszą sukcesy nie tylko w życiu publicznym i zawodowym, ale i prywatnym. Imprezie towarzyszyły targi, na których prezentowane były produkty i usługi związane ze zdrowiem, urodą, modą i kuchnią.

ANNA-lia 2016 Festiwal Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody

Statuetki „SUKCES ANNĄ PISANY” ANNA-lia 2016 Festiwal

Modern Forms – partner Festiwalu Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody ANNA-lia 2016

Nasza firma Modern Forms wystąpiła wśród partnerów Festiwalu oraz zaprojektowała i wykonała statuetki „SUKCES ANNĄ PISANY” Na festiwalu naszą firmę reprezentowały: Małgorzata Żurowska (Administration Department Director) oraz Marta Onyszczuk (Sales Department Director).

Poznaj firmę MODERN FORMS»

Modern Forms Małgorzata Żurowska, Marta Onyszczuk

Statuetki „SUKCES ANNĄ PISANY”

Nowoczesne statuetki okolicznościowe dla nowoczesnych kobiet

Z wielką przyjemnością patrzyliśmy, jak w ręce mądrych, aktywnych, przedsiębiorczych kobiet trafiają wyprodukowane przez nas statuetki pamiątkowe i jak wielką radość sprawiają obdarowanym paniom. Zadbaliśmy, by każda ze statuetek pamiątkowych była starannie wykonana i dopracowana w najmniejszym szczególe.

Specjalnie na Festiwal Anna-lia wyprodukowaliśmy oryginalne statuetki „Sukces Anną Pisany”, które zachwyciły prostą, ale stylową formą. Projekt statuetek okolicznościowych został stworzony przez naszego najlepszego grafika, który za cel postawił sobie połączenie szyku, elegancji i subtelności.

Nowoczesne statuetki pamiątkowe dla wyjątkowych Pań prezentują się niezwykle efektownie i stylowo, a dzięki zestawieniu połyskującej stali z ciepłymi odcieniami różu i purpury oraz wygrawerowaniu pięknego motywu roślinnego mają typowo kobiecy charakter.

Wyprodukowane przez nas statuetki pamiątkowe doskonale odzwierciedlały pozytywny klimat imprezy, a wyróżnionym Paniom wręczała je Anna Kaleta, Przewodnicząca Kapituły.

Nowoczesne statuetki Festiwal Zdrowia, Kuchni, Mody i Urody

Wyjątkowe statuetki na każdą okoliczność

Od ponad 10 lat zajmujemy się tworzeniem statuetek pamiątkowych i okolicznościowych. Nasze produkty uświetniły niezliczoną ilość imprez firmowych i eventów, trafiały w ręce wyjątkowych osób nie tylko w Polce, ale i poza jej granicami.

Naszym celem jest tworzenie od podstaw oryginalnych projektów i wcielanie ich w życie – nasi graficy z zaangażowaniem i pasją realizują kolejne zamówienia, dzięki czemu w ręce naszych klientów trafiają piękne, spersonalizowane statuetki i trofea na każdą okazję.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – możemy stworzyć statuetkę okolicznościową z dowolnych materiałów, o każdym kształcie. W naszym parku technologicznym wyposażonym w najnowsze maszyny produkcyjne powstają niepowtarzalne statuetki i trofea wykonane ze szlachetnego drewna, krystalicznego szkła, metalu, pleksi i innych nietypowych materiałów.

Chcesz zamówić statuetki? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»
Zainspiruj się – zobacz nasze niezwykłe realizacje STATUETEK»

Przeczytaj też STATUETKI BIZNESOWE DLA FIRM»
https://statuetki-trofea.pl/nowoczesne-i-prestizowe-statuetki-biznesowe-dla-firm/