Nowość – płaskie puchary na zawody

Statuetka okolicznościowa na jubileusz firmy Legrand
29 września 2016
Nowoczesne statuetki dla sponsorów i oryginalne dyplomy – wyraź wdzięczność w niebanalny sposób
12 grudnia 2017

Organizatorzy zawodów sportowych muszą stawić czoła wielu wyzwaniom, a jednym z nich jest zapewnienie atrakcyjnych pucharów lub statuetek dla zwycięzców. Wybierając trofea należy kierować się przede wszystkim estetyką, jakością wykonania, oryginalnym projektem. W przypadku imprez masowych, zwłaszcza międzynarodowych i organizowanych na dużą skalę, warto również zwrócić uwagę na kształt i formę statuetek – najlepiej sprawdzą się płaskie puchary, które są po prostu łatwe w transporcie.

Z doświadczenia wiemy, że organizatorzy zawodów sportowych zawsze biorą pod uwagę oczekiwania swoich zawodników i to ich zdanie oraz opinia jest dla nich najważniejsza. Sporo naszych Klientów zamawiając statuetki lub trofea wybierało takie, które mają zgrabną, płaską formę przy zachowaniu najwyższych walorów estetycznych i to właśnie zainspirowało nas do stworzenia nowego produktu – płaskich pucharów.

Płaski puchar sportowy na zamówienie

Sportowcy przyjeżdżają na zawody często z bardzo odległych miejscowości, zwłaszcza jeśli jest to prestiżowa, ciesząca się popularnością i uznaniem impreza. Uczestnictwo w takim wydarzeniu wiąże się więc z podróżą, a co za tym idzie – koniecznością pokonania wielu kilometrów z walizką czy torbą. Otrzymanie tradycyjnego, dużego pucharu może się wówczas okazać kłopotliwe w jego transporcie, dlatego właśnie nasz produkt – płaski puchar – jest odpowiedzią na oczekiwania nie tylko organizatorów imprez, ale przede wszystkim uczestników.

Płaski puchar zmieści się w każdej walizce czy torbie, można go bez problemu włożyć między odzież czy sprzęt sportowy. Jest wykonany z solidnych materiałów, w związku z czym sportowiec nie musi martwić się o to, że ulegnie zniszczeniu podczas podróży. Ma kształt (kontur) tradycyjnego pucharu, a jego wygląd projektujemy zgodnie z oczekiwaniami i wytycznymi Klienta.

Płaskie puchary na zamówienieWykonujemy płaskie puchary na zamówienie, projekty tworzy nasz zespół grafików w oparciu o wytyczne Klientów, a produkcja odbywa się w naszym parku technologicznym pod czujnym okiem  specjalistów. To sprawia, że oferowane przez nas puchary są najwyższej jakości i dopracowane w każdym szczególe.

Dlaczego warto wybrać płaskie puchary?

  • Mają optymalne rozmiary i są łatwe w transporcie.
  • Łączą atrakcyjny wygląd i funkcjonalność.
  • Ich kształt nawiązuje do tradycyjnych pucharów.
  • Są personalizowane i ich wygląd nawiązuje do charakteru imprezy.
  • Grafika jest teksturowana przestrzennie – niesamowity efekt 3D.

Chcesz zamówić płaskie puchary? Skontaktuj się z nami: https://statuetki-trofea.pl/kontakt/

Zobacz nasze wszystkie realizacje: http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Płaski puchar na zawody