Największa galeria oryginalnych statuetek i trofeów

Nowoczesne statuetki dla sponsorów i oryginalne dyplomy – wyraź wdzięczność w niebanalny sposób
12 grudnia 2017
Statuetki dla uczestników popularnego talk-show „Lekko Nie Będzie” na zlecenie Cyfrowego Polsatu
7 lutego 2018

Szukasz pomysłu na oryginalne statuetki? Wysilasz się, ale nic nie przychodzi Ci sensownego do głowy? Zamykasz oczy i widzisz tradycyjny puchar lub statuetkę z posturą sportowca? Chciałbyś zamówić coś zupełnie innego, niestandardowego. Trofea, które zaskoczą wszystkich, na widok których padnie jednogłośnie „czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy”. Właśnie stoisz przed taką szansą – trafiłeś do największej bazy oryginalnych statuetek i trofeów.

Multum darmowych inspiracji, niesamowite projekty

Modern Forms to jedyna polska firma z tak rozbudowaną galerią oryginalnych statuetek

Tak dużej bazy statuetek nie ma w całym Internecie. Mało tego, tak dużej bazy, tak oryginalnych statuetek nie ma żaden sprzedawca czy producent trofeów. Zgromadziliśmy najlepsze realizacje, z których jesteśmy bardzo dumni i które zdobyły szczególne uznanie. To nasze prawdziwe perełki, nowoczesne rzeźby, dzieła sztuki zaprojektowane przez naprawdę genialnych grafików artystów i precyzyjnie wykonane przez sztab produkcyjny.

W bazie znajdziesz:

 • Statuetki sportowe, pamiątkowe, okolicznościowe, firmowe, na prestiżowe eventy i uroczystości.
 • Trofea z trwałych i bardzo eleganckich materiałów (dowolnie łączonych): stal, laminat grawerski, drewno krajowe i egzotyczne, materiały ekologiczne, szkło.
 • Statuetki personalizowane (dowolna dedykacja, indywidualny napis, każda grafika).
 • Statuetki 3D o niesamowicie oryginalnych kształtach (od abstrakcji, po konkretne kształty wykonane w sposób niestandardowy).
 • Statuetki efektownie zdobione (ażurowe wycięcia, przestrzenny nadruk, oryginalne tabliczki itd.).
 • Statuetki kolorowe i monochromatyczne.
 • Statuetki w 3 przedziałach cenowych: ekonomiczne, klasyczne i ekskluzywne.
 • Trofea ręcznie obrabiane (rzemieślnicza precyzja i artyzm).
 • Płaskie puchary. Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś.
 • Statuetki wykonane dla dużych firm (np. Google, BMW, PGE, Orange, Rolls-Royce, Danone) na prestiżowe imprezy i wyjątkowe okazje.

Pewnie jesteś ciekaw jak prezentuje się największa internetowa galeria statuetek i trofeów. Zatem zapraszamy, inspiruj się do woli http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea

Nowoczesne statuetki w kształcie kolorowych gwiazd

Statuetki Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Arystycznej
Oryginalne statuetki Modern Forms

Galeria statuetek ciągle się rozrasta

Klienci bardzo cenią naszą galerię statuetek, często do niej wracają, bo jak twierdzą „ona żyje”. Wielu z nich dodało naszą bazę do ulubionych zakładek. Skąd taka popularność? Bo nasza galeria jest ciągle poszerzana o coraz nowsze, lepsze realizacje (nasz zespół się rozwija, to kreatorzy, którzy nie pracują wg sztywnych reguł, ich pomysłowość nie zna granic). Wracając za tydzień, dwa będziesz mile zaskoczony – gwarantujemy Ci mnóstwo nowych projektów unikatowych statuetek, zaprojektowanych wg najnowszych trendów.

Statuetki pamiątkowe Modern Forms
Statuetek jest tak dużo, jak znaleźć odpowiednią dla siebie?

Pomyśleliśmy też o tym. Opracowaliśmy przejrzysty podział produktów ze względu na budżet, bo to przeważnie główne kryterium wyszukiwania, z którego korzystają nasi Klienci.

Statuetki podzieliliśmy na:

Znalazłem wymarzoną statuetkę. Chcę taką! Co mam zrobić?

Chcesz taką samą statuetkę, tylko inną grafikę lub inny napis – wykonamy ją dla Ciebie. Jeśli podoba Ci się kilka modeli, możemy wybrać z każdej element, który Cię zachwycił i stworzyć jedną niesamowitą statuetkę.

Statuetka na rodzinny bieg charytatywny
Co musisz zrobić?

 1. Znajdujesz unikalny numer wybranej statuetki (klikasz w zdjęcie statuetki, na końcu nazwy, w nawiasie znajduje się numer).
 2. Podajesz nam numer statuetki w mailu lub przez telefon. A my udzielamy Ci szczegółowych informacji.

Wybrałeś już wymarzoną statuetkę – napisz lub zadzwoń https://statuetki-trofea.pl/kontakt/

Pomimo tak dużej bazy statuetek nie znalazłeś tej wymarzonej – zgłoś się do nas. Przygotujemy projekt, który Cię olśni. Potrafimy stworzyć arcydzieło.