Kolorowe statuetki na kolorową imprezę – Garbojama 2016

Nowoczesne i prestiżowe statuetki biznesowe dla firm
30 czerwca 2016
Ekologiczne statuetki na zamówienie
31 sierpnia 2016

Organizatorzy XVI edycji Europejskiego Zlotu Miłośników VW Garbusa zwrócili się do nas z prośbą o wyprodukowanie oryginalnych statuetek dla uczestników imprezy i zwycięzców konkursów. Z przyjemnością przyjęliśmy zamówienie i po konsultacjach wykonaliśmy projekt statuetki, która swoim kształtem i formą doskonale wpisuje się w charakter Zlotu.

Wystarczy przejrzeć zdjęcia z krakowskiego zjazdu miłośników Garbusów aby przekonać się, jak bardzo kolorowa i radosna to impreza. Takie też muszą być nagrody dla właścicieli najładniejszych Volkswagenów – nie mogło być mowy o surowości, banalności czy nudzie!

Właściciele Garbusów otrzymali wyjątkowe statuetki:

  • o niekonwencjonalnym kształcie,
  • z oryginalnym nadrukiem,
  • na podstawie ze szlachetnego drewna egzotycznego,
  • w pełni spersonalizowane.

Oryginalne statuetki na zlot samochodowy

Statuetki z kolorowej pleksi o niekonwencjonalnym kształcie

Produkując statuetki pamiątkowe dla uczestników Garbojamy za cel postawiliśmy sobie stworzenie barwnych, niekonwencjonalnych trofeów, które będą pasowały do swobodnego i optymistycznego klimatu Zlotu. W ten sposób powstał projekt statuetki z pleksi teksturowanej przestrzennie z wielokolorowym nadrukiem.

Zobacz inne STATUETKI I TROFEA»

Świetnym pomysłem było stworzenie statuetek z pleksi o oryginalnym kształcie i nadrukowaniu na nim grafiki przedstawiającą czerwonego VW Garbusa wiozącego parę młodych, szczęśliwych ludzi. W związku z tym, że impreza miała zasięg europejski i wśród jej uczestników było sporo osób z innych krajów postawiliśmy na narodowy akcent – tradycyjne ubiory regionalne oraz przeważającą biało – czerwoną kolorystykę.

Statuetki i trofea z kolorowej pleksi

Statuetka z pleksi umieszczona została na podstawie z drewna egzotycznego, którego kolor świetnie komponuje się z pozostałymi widniejącymi na niej barwami.

Na drewnianej podstawie statuetki umieszczona została tabliczka z oryginalnym nadrukiem ozdobionym kwiatkami (organizatorem Zlotu jest klub o wdzięcznej nazwie Garbate Stokrotki) oraz informacjami o Zlocie. Z kolei po prawej stronie statuetki znajduje się informacja o tym, za co została wręczona.

Zamów oryginalne statuetki – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Niekonwencjonalne statuetki i trofea z pleksi

Oryginalne statuetki z pleksi

Źródło: www.facebook.com/events

Zapisz

Zapisz

Zapisz