Figurki odlewane czy statuetki z pleksi

Statuetki i trofea, które Cię wyróżnią – prezentacja
19 grudnia 2014
Statuetki sportowe – przegląd naszych dotychczasowych realizacji
23 grudnia 2014

Figurki odlewane, statuetki z pleksi – to często wpisywane frazy w wyszukiwarce. Wniosek taki, że  mamy zwolenników tradycyjnych trofeów i nowoczesnych statuetek. Nie ukrywamy, że jesteśmy za postępowymi statuetkami, dlatego nie będziemy was przekonywać do odlewanych, spróbujemy pokazać naszą nowoczesną perspektywę. Jeśli się wahasz między figurką odlewaną a statuetką z pleksi to może nasze porównanie rozwieje twoje wątpliwości.

Ciężkie figurki odlewane, mosiężne medale kojarzą się z Igrzyskami Olimpijskimi, pewnie dlatego tak chętnie są zamawiane na prestiżowe imprezy sportowe. Zapomina się jednak, że jeśli nawet wielki sportowiec marzy o tak masywnej figurce odlewanej, to uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum czy średniej chciałby statuetkę nowoczesną, lekką, z modnych materiałów. Naszym zdaniem statuetki z pleksi woleliby także dostać pracownicy nowoczesnej firmy, biorący udział w zawodach sportowych czy integracyjnych.

Jesteś za nowoczesnymi statuetkami zamów je u nas »

Za statuetkami z pleksi przemawia także cena. Znacznie bardziej opłaca się na dużą imprezę sportową zamówić tańsze trofea z pleksi niż drogie figurki odlewane. Tym bardziej, że przy dużych zamówieniach oferujemy dodatkowe upusty.

Kiedy figurki odlewane sprawdzają się przy tradycyjnych imprezach sportowych, nie znajdą uznania w przypadku innych okoliczności o luźnym charakterze – wesela, urodziny, eventy. Statuetki z pleksi sprawdzają się idealnie w każdym przypadku. Mamy mnóstwo zamówień na statuetki z pleksi na przeróżne uroczystości, imprezy. Zobacz nasze realizacje»

statuetki-z-pleksi-i-figurki-odlewane