Ekologiczne statuetki na zamówienie

Kolorowe statuetki na kolorową imprezę – Garbojama 2016
24 sierpnia 2016
Statuetki „SUKCES ANNĄ PISANY” dla wybitnych i kreatywnych kobiet – Anna-lia 2016
13 września 2016

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i zadań, których nie da się wykonać. Przykładem na to mogą być statuetki wyprodukowane z materiałów recyklingowych dla ZGOGać Sp. Z O.O. na XIV edycję konkursu Zielony Las.
Statuetki ekologiczne mają oryginalny kształt nawiązujący do natury i posiadają personalizowany panel przedni z nadrukiem w pełnej kolorystyce. Wykonane zostały według naszego projektu z największą starannością, w związku z czym są niezwykle estetyczne i eleganckie.

Zobacz galerię NOWOCZESNYCH STATUETEK»

Statuetki z ekologicznych materiałów

W naszym parku produkcyjnym wyposażonym w nowoczesne maszyny wykonujemy statuetki na zamówienie z każdych materiałów, również ekologicznych – recyklingowych. Takie statuetki doskonale nadają się na wręczenie działaczom społecznym działającym na rzecz ochrony środowiska, uczestnikom imprez i akcji ekologicznych, zwycięzcom konkursów czy olimpiad promujących zdrowy tryb życia w zgodzie z naturą.

Nowoczesne statuetki - produkcja

Można u nas zamówić statuetki o każdym kształcie wykonane w całości z drewna lub materiałów recyklingowych. Kształt i forma ekologicznych statuetek nawiązywać może do charakteru imprezy czy profilu działalności organizatora, może być w pełni spersonalizowana – wystarczy, że podasz swoje oczekiwania a nasz grafik przygotuje dla ciebie niepowtarzalny projekt.

Szukasz statuetek na zamówienie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Nowoczesne statuetki ekologiczne dla firmowe

Zapisz