Barwne medale i statuetki na Puchar Polski w Taekwondo WTF – Legionowo Cup 2018

Statuetki dla celebrytów
Nasze statuetki już są w rękach Influencerów 2018 roku
26 listopada 2018
Statuetka okolicznościowa
Statuetki Esquire dla osobowości, które zdefiniowały 2018 rok
18 stycznia 2019
Nagrody na zawody sportowe

Taekwondo to dyscyplina, która w ostatnim czasie zyskuje coraz większe grono wielbicieli. Ta bardzo dynamiczna sztuka walki, w której najważniejsze jest wykorzystanie siły nóg i rąk, a ich praca czyni tą dyscyplinę wyjątkowo widowiskową.

Celem osób trenujących taekwondo jest pokonanie strachu i osiągnięcie jak najlepszej zwinności i sprytu podczas walki, czego dowodem są kolejno zdobywane pasy – od białego po czarny. Każdy podczas zawodów taekwondo pokonuje swoje własne granice i słabości, dlatego nie tylko zwycięzcy, ale i uczestnicy zasługują na wyjątkowe wyróżnienia.

Dlatego właśnie z przyjemnością podjęliśmy się wyprodukowania statuetek i medali dla uczestników Pucharu Polski WTF Legionowo Cup 2018 – zobaczcie, co trafiło do rąk zawodników tej fantastycznej imprezy!

Statuetki sportowe na zawody taekwondo – odkryj nowe formy wyrazu

Przygotowane przez nas statuetki zrobiły wrażenie! Taekwondo to wyjątkowy sport, w związku z czym dołożyliśmy starań, by nasze trofea również takie były.

Prosta forma (stalowa tabliczka zamieszczona na prostopadłościennej podstawie) ubrana w niebanalny design – wielobarwną, niezwykle dynamiczną grafikę naniesioną metodą nadruku UV, zestawioną z naturalnym drewnem. Co więcej – statuetki na zawody Pucharu Polski Taekwondo wykonaliśmy w trzech rozmiarach i zdobieniami w trzech kolorach (obrzeża), odpowiadających zajętemu miejscu (złoto, srebro, brąz).

Statuetka sportowa

Statuetka dla zwycięzcy Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim

Statuetki na zawodu sportowe taekwondo

Statuetki na zawody Legionowo Cup

A medale? W niczym nie ustępują statuetkom – piękne, duże (o średnicy 7 cm), wykonane z metalu, z tym samym motywem graficznym co statuetki, również w trzech wariantach kolorystycznych, z dopasowaną taśmą. Jak się wam podobają? Robią wrażenie, prawda?

Medale na zawody taekwondo

Medale sportowe dla uczestników zawodów Legionowo Cup 2018

Medale sportowe

Dwustronne medale dla zawodników Legionowo Cup

Organizujesz zawody sztuk walki? Wyjdź poza schemat, zamów personalizowane statuetki i medale!

Wszystkie sztuki walki to wyjątkowe dyscypliny sportowe, dlatego realizując zamówienia dokładamy starań, by stworzyć prawdziwe perełki zwieńczające każde zawody czy turnieje. Do rąk organizatorów przekazujemy coś więcej niż nagrody – tworzone przez nas statuetki i medale są personalizowane (możesz zamówić kilka tysięcy medali – każdy z innym napisem!), spójne graficznie z identyfikacją wizualną sponsorów czy organizatora, oddające charakter imprezy.

Wiemy, że jako organizator zawodów sportowych możesz nie mieć czasu – nie martw się, wszystkim się zajmiemy. Przygotujemy projekt (według Twoich wytycznych lub pomysłu naszych kreatywnych grafików), a po jego akceptacji przystąpimy do produkcji. Nie musisz się niepokoić, że medale i statuetki nie dotrą do ciebie na czas – szybkość realizacji zamówień to cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji (wywiążemy się z umowy nawet w 5 dni roboczych.

Dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić (jeśli chcesz poznać szczegóły – kliknij w link):

Na koniec mamy dla Ciebie coś specjalnego – ogromne źródło inspiracji! Zobacz nasze dotychczasowe realizacje, zachwyć się niebanalnymi projektami medali i statuetek: http://socialhub.modernforms.pl/

Zaufaj nam, nie zawiedziesz się! Skontaktuj się z nami: https://statuetki-trofea.pl/kontakt/