10 pomysłów na wykorzystanie naszych statuetek na przyjęcie weselne

Statuetki i trofea sportowe -realizacje godne podium
14 października 2014

Bride and Groom

Produkowane przez nas statuetki, trofea bardzo często nas inspirują. Jedna z realizacji dla Państwa Młodych natchnęła nas do wymyślenia i spisania kilku inspirujących pomysłów na wykorzystanie statuetek, trofeów na przyjęcie weselne.

Oto zebrana lista:

1. Pamiątka dla Młodej Pary

Zwykła kartka ślubna ze standardowymi życzeniami, którą wręczy zapewne większość gości, nie zaskoczy Młodej Pary. Oryginalna statuetka na pewno zrobi wrażenie, będzie upominkiem, na który zwróci uwagę każdy na sali weselnej. Dostosowana do gustu obdarowanych czy stylizacji ich „wspólnego gniazdka” będzie stanowiła dekorację, przypominając o tym szczególnym dniu w ich życiu. Na czas trwania przyjęcia może ozdobić stół weselny.

Statuetka pamiątkowa dla Młodej Pary

Statuetka dla Państwa Młodych

2. Pamiątka – podziękowanie dla rodziców, świadków, chrzestnych

Podziękowanie dla rodziców to szczególny moment przyjęcia weselnego, najbardziej wzruszający. Parze Młodej zależy, by rodzice poczuli się w takiej chwili wyjątkowi, a pamiątka była symbolem wdzięczności, miłości, szacunku. Kwiaty więdną, księga pamiątkowa przestała robić wrażenie, jest przewidywalnym upominkiem, pojawiającym się niemal na każdym weselu. Statuetka z własną ujmującą dedykacją, własnym tekstem życzeń staje się wyjątkową i bardzo osobistą pamiątką ślubu. Statuetkę można wręczyć także świadkom czy chrzestnym.

Statetka dla rodziców weselnych

Statuetka -podziękowanie dla rodziców weselnych

3. Nagroda w konkursach i zabawach weselnych

Udział w konkursach i zabawach weselnych wymaga od gości nieraz dużej odwagi. Najczęściej zwycięzca otrzymuje alkohol lub dowiaduje się, że nagrodą jest sprzątanie sali. A co jeśli gość jest abstynentem lub liczy na jakiś upominek, pamiątkę za wysiłek i odwagę? Statuetka i/lub medal może ten problem rozwiązać. Można je wręczyć każdemu, z dowolną dedykacją, zabawnym tekstem w stylu Dla wzorowego pantoflarza. Statuetka, medal będzie przywoływać miłe wspomnienia, zabawne sytuacje.

Medal nagroda w konkursach weselnych

Medal nagroda w zabawach weselnych

4. Nagroda dla Młodej Pary podczas oczepin

Młoda Para podczas oczepin powinna zostać odznaczona pamiątkowym medalem lub statuetką. W końcu Pani Młoda pozbywa się welonu, zmienia stan z panieńskiego na małżeński, należy jej się zatem medal za odwagę. Pan Młody również jest zwycięzcom i należy mu się nagroda. To ważny symboliczny etap wesela, który należy w oryginalny sposób wyróżnić.

Statuetka dla Państwa Młodych

Statuetka dekoracja stołu weselnego

 

5. Pamiątka dla gości weselnych

Młode Pary dążą do tego, by pamiątki dla gości weselnych były bardziej oryginalne niż tradycyjne karteczki z podziękowaniem czy migdałki, aniołki. Z pewnością gości zaskoczy pamiątkowy medal za „uczestnictwo w weselu” lub statuetka dla „wzorowego gościa weselnego”. Można pójść znacznie dalej i spersonalizować upominki, by były dekowane dla każdego gościa z osobna. Na pewno będzie to miła forma podziękowania.

Statuetka pamiątka dla gości weselnych

Statuetka pamiątkowa dla gości weselnych

6. Ozdoba na samochód

Jeśli dzień ślubu i wesela ma być nie tylko uroczysty, ale i oryginalny należy zadbać o każdy szczegół. Kompozycję ze sztucznych kwiatów można wzbogacić o niebanalną statuetkę w dowolnym kształcie (obrączki, Młoda Para, gołąbki lub zupełnie inny niecodzienny kształt).

Statuetka ozdoba na samochód Młodej Pary

Statuetka na samochód

7. Oznaczenie imieniem i nazwiskiem miejsc dla gości

Rozsadzanie gości przy stole dziś najczęściej załatwia się wizytówkami (winetkami), na których wypisuje się imię i nazwisko. Ciekawszą alternatywą dla papierowych wersji będą statuetki. Jako bardziej reprezentatywne będą skupiały uwagę gości i spełnią rolę dodatkowej pamiątki.

Stattuetki spersonalizowane z imieniem i nazwiskiem dla gości weselnych

Statuetki dla gości z imieniem i nazwiskiem

8. Dekoracja stołu weselnego

Stół weselny musi błyszczeć, podobnie jak zasiadający przy nim honorowi goście. Obok kwiatów, tortu może stać statuetka o fantazyjnym kształcie, zabawnej dedykacji, ciekawej kolorystyce.

9. Dekoracja tortu weselnego

Na torcie weselnym nie może zabraknąć figurki, skupia na sobie całą uwagę, jest punktem wykończeniowym całego tortu. Dlatego powinna być inna niż wszystkie. Statuetka wykonana na indywidualne zamówienie, wg najbardziej zwariowanego pomysłu Państwa Młodych spełni swoje zadanie w stu procentach.

Statuetka gołąbki ozdoba na tort weselny

Statuetka dekoracja na tort weselny

10. Pamiątka dla orkiestry, cateringu

Udaną zabawę zawdzięczasz nie tylko gościom, ale i orkiestrze, kucharkom, kelnerkom, całej firmie cateringowej, dekoratorce. Warto pomyśleć o podziękowaniu dla tych osób. Oryginalna statuetka z podziękowaniem, dedykacją będzie świetną pamiątką i wyrazem uznania.

Statuetka gitara pamiątka dla orkiestry

Statuetka pamiątka dla orkiestry