Referencje

Kiedy otrzymujemy wiadomość, że statuetki podobają się wszystkim, że są piękne, kreatywne, że zrobiły ogromne wrażenie to jesteśmy dumni i mamy jeszcze większy zapał do twórczej pracy. Rozwijamy się dzięki Wam i tworzymy dla Was.

Wszystkim dziękujemy za tak miłe podziękowania, a tych, którzy jeszcze nie znają naszych statuetek odsyłamy do poniższych opinii, które doskonale podsumowują naszą ofertę i sposób działania.


Magdalena Grabowska

Stacja Radiowa Eska Rock


  "Dziękujemy za wyjątkową statuetkę jubileuszową dla ulubionego radia :) Bardzo efektowna i profesjonalnie wykonana. Współpraca bezproblemowa. Polecamy!"

Małgorzata Władyko

GWKS Ajsedora


  "Współpraca z Modern Forms, to czysta niezmiennie najwyższa jakość i kreatywne rozwiązania! Przepiękne medale i fantastyczne puchary. Dziękujemy w imieniu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA"

Mariusz Ryżkowski

Nielsen Media Research


  "Od trzech lat zamawiam i można powiedzieć, że w pewnym sensie współprojektuję medale i statuetki dla uczestników firmowej rywalizacji sportowej w naszej firmie. Muszę przyznać, że ta współpraca układa się bardzo pozytywnie. Otwartość na pomysły, cierpliwość, terminowość, miła współpraca, solidność, a do tego dostępne ceny sprawiają, że warto wybrać Modern Forms. Z perspektywy trzech lat mogę powiedzieć, że z roku na rok medale i statuetki Modern Forms mocno się rozwijają i są coraz ładniejsze, a firma poszerza wachlarz rozwiązań i jest w stanie realizować coraz to bardziej skomplikowane idee. Polecam."

Michał Tittinger

Podkarpacka Federacja Sportu


  "Świetna współpraca. Jakość i projekty statuetek rewelacyjne. Statuetki przygotowane na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Zimowych "Podkarpackie 2018" podobają się wszystkim uczestnikom. Kolejne wspólne projekty już w trakcie realizacji :-) Gorąco polecam!"

Karol Chwiesiuk

Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy AJSEDORA


  "W imieniu Zarządu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA chciałbym bardzo podziękować za udzielone przez Państwa wsparcie w organizacji IV Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej WARSZAWSKA JESIEŃ 2016 w dniach 19-20 listopada 2016 r. W turnieju wzięło udział 180 zawodniczek z 21 klubów z 7 państw - Belgii, Białorusi, Litwy, Łotwy, Mołdawi, Polski, Rosji. Zaprojektowane i wykonane przez Państwa medale i statuetki zrobiły na wszystkich ogromne wrażenia. W załączeniu zdjęcia wykonane na zamówienie Klubu przez fotografa zawodów."

Przemysław Majchrowski

COBOR Stacja Doświadczalna


  "Dziękuję serdecznie. Statuetka dotarła i cieszy oko"

Karol Chwesiuk

GWKS AJSEDORA


  "W imieniu Zarządu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA chciałaby jeszcze raz podziękować za pomoc i Państwa wkład w organizację V Międzynarodowego Turniej w Gimnastyce Artystycznej WARSAW BABY CUP 2017 w tak ważnym aspekcie jak medale i trofea. Medale i statuetki zrobiły ogromne wrażenie"

Kamila Kossowska

Urząd Gminy Dzierżoniów


  "Bardzo dziękujemy, statuetka jest świetna, zamówienie zostało bardzo sprawnie zrealizowane."

Katarzyna Małanczyj-Blacharska

POLIAMID PLASTICS S.C.


  "Statuetka, którą Państwo wykonali dla Firmy Legrand, spodobała się, a że nasz inny Klient również obchodzi Jubileusz w tym roku, proszę o projekt."

Artur Matyszkiewicz


  "Statuetki dotarły ... jak co roku – piękne ;-) Jak tylko za rok znów podejmę się organizacji, to na pewno nie omieszkam skorzystać"

Magdalena Mikołajczak

Polski Związek Firm Deweloperskich


  "Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy i chciałabym Państwu zlecić kolejne zadanie na produkcję trzech statuetek."

Karinna Calin

AIESEC International


  "Thank you so much. We have already received the trophies and I wanted to thank you for how fast the whole process has been."

Hartmut Hiltmann

IM-PRESS PROMOTIONS BERLIN


  "Yesterday we got a reaction from our customer. He said the trophy is very well done, excellent printing, great colors… He is very pleased with the product."