Duża baza gotowych projektów

Nie masz pomysłu na statuetkę lub trofeum? Mamy dla Ciebie bazę, w której znajdziesz ponad 2500 gotowych projektów. Statuetki ekonomiczne, klasyczne i ekskluzywne wykonane z różnych materiałów, doskonale oddające charakter imprezy czy zawodów sportowych. Wybierz projekt – my dostosujemy go do Twoich wytycznych.

Oryginalne projekty

Każdy projekt statuetki jest inny, dostosowany do potrzeb klientów, z uwzględnieniem charakteru okazji, działalności firmy i indywidualnych preferencji zamawiającego. Statuetki na zamówienie dają gwarancję niepowtarzalności, są wyrazem konkretnej firmy, z jej logotypem, indywidualnym tekstem, i formą odpowiadającą okazji.

Materiały

Statuetki na zamówienie wykonujemy z oryginalnych i estetycznych materiałów: stal, laminat grawerski, drewno krajowe i egzotyczne, materiały ekologiczne, szkło – które dowolnie łączymy, tworząc wyjątkowe trofea. Tworzymy wyjątkowe kompozycje z nowoczesnych materiałów, bawimy się formą, eksperymentujemy z kształtem i kolorami.

Personalizacja

Wzbogacamy nasze statuetki o dowolną dedykację, zindywidualizowany napis lub grafikę, zarówno przy produkcji pojedynczych egzemplarzy, jak przy zamówieniach na większe ilości. Wszystko za sprawą nowoczesnych sposobów obróbki – cięcia laserowego, frezowania, drukowania oraz teksturowania przestrzennego.

Ręczna obróbka

By osiągnąć zamierzony efekt i jednocześnie podkreślić wyjątkowość naszych statuetek często stosujemy ręczną obróbkę elementów. Drewno krajowe i egzotyczne nabiera niezwykłych kształtów w rękach rzemieślnika, a stal czy aluminium ręcznie obrabiane i malowane zadziwia nowoczesnością.

Recykling i ekologia

Do produkcji statuetek używamy bardzo często materiałów ekologicznych, poddających się recyklingowi. Dzięki temu powstają oryginalne nagrody i wyróżnienia odpowiednie do charakteru imprezy np. ekologicznej.

Wykonaliśmy statuetki dla:

Mieliśmy przyjemność wykonać oryginalne statuetki na zamówienie dla dużych firm, na prestiżowe imprezy i wyjątkowe okazje.

Rewelacyjne, na każdą okazję

MEDALE NA ZAMÓWIENIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Napisz do nas – w formularzu umieść informacje dotyczące interesującego Cię nakładu, terminu realizacji i materiały, które będą wykorzystane. Jeśli masz już pomysł – wyślij również plik graficzny (w jpg, png, ai, pdf, psd, dxf, dwg, eps, tiff, svg – max. rozmiar 19MB) i rodzaj materiałów, którymi chciałbyś wzbogacić projekt.

Nie masz jeszcze koncepcji? Nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt w oparciu o Twoje wymagania, by idealnie oddawał charakter wydarzenia, nawiązywał do profilu działalności czy specjalnej okazji, na którą statuetki mają być wyprodukowane

Akceptuję warunki regulaminu.

MODERN FORMS

Adres firmy

Dobrzechów 446B
38-100 Strzyżów
+48 (17) 742 13 69
biuro@statuetki-trofea.pl

Dane do przelewu

MODERN FORMS
Marcin Bosek
Dobrzechów 446b
38-100 Strzyżów
NIP PL819-127-98-61
REGON 690484963

Numer konta bankowego:
BS Strzyżów
31 9168 0004 0020 2808 2000 0010